fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Wybrałeś życie singla i raczej nie zamierzasz w najbliższej przyszłości stworzyć długotrwałej relacji z płcią przeciwną? Chciałbyś mieć życie równie barwne jak XVIII-wieczny Casanova i być podziwianym, a nie znienawidzonym przez kobiety? Czytaj nasz poradnik!

Miłosne podboje Giacomo Girolamo Casanovy są całkiem nieźle udokumentowane. Głodnych historycznej wiedzy odsyłamy do jego barwnych pamiętników, które pikantnie opisują życie w osiemnastowiecznych stolicach Europy. W dzisiejszym wpisie skupimy się na realiach nieco bliższych i odpowiemy na pytanie, jak być współczesnym Casanovą z klasą!

wyprzedaż do 70%

1. Zgoda to podstawa

Kobiety doskonale zdają sobie sprawę ze swoich praw, Ty także nie chcesz być odbierany jako typowy „samiec alfa” lub oskarżony potem o niezbyt fajne zachowanie na granicy obowiązującego prawa. Pamiętaj, że za każdym razem, gdy idziesz z kimś do łóżka, musi paść sakramentalne „TAK”. Prawdziwemu współczesnemu Casanovie nigdy, ale to przenigdy nie przyjdzie do głowy, żeby podstępem zaciągnąć dziewczynę do łóżka i robić cokolwiek bez jej świadomej zgody. Jeśli kiedykolwiek myślałeś inaczej lub usprawiedliwiałeś sam siebie, to nadeszła najwyższa pora na zmianę!

2. Nigdy się nie przechwalaj łóżkowymi „podbojami”

Niestety większość facetów popełnia ten błąd. Gdy typowy maczo prześpi się z koleżanką czy randomową dziewczyną poznaną na Tinderze, zaraz rozpowiada wszystkim wokoło, co to się nie działo i jakim to jest samcem alfa i zdobywcą. Nawet jeśli mieszkasz w sporym mieście, Twoje przechwałki mogą dotrzeć do potencjalnych partnerek z bliższego lub dalszego otoczenia. Żadna dziewczyna nie będzie chciała pójść do łóżka z facetem, który później wszystko „wypapla”. Nawet jeśli umówiłeś się na one night stand, seks zawsze jest sferą intymną. Miłosne igraszki w sypialni powinny pozostać wyłączną tajemnicą kochanków. Być może będzie później szansa to powtórzyć?

casanova

3. Nie wysyłaj nikomu poufnych, intymnych zdjęć

Sexting stał się popularny, odkąd wynaleziono internet, a smartfony tylko przyspieszyły kolejną rewolucję seksualną. Jeśli miałeś wiele partnerek seksualnych, to pewnie masz na telefonie też sporą kolekcję mniej lub bardziej przyzwoitych zdjęć, którymi obdarzyła Cię ówczesna kochanka. Pod żadnym pozorem nikomu tych fotografii nie wysyłaj. W przeciwnym wypadku, zamiast dalej cieszyć się życiem singla, możesz trafić… za kratki. Rozsyłanie takich zdjęć bez wiedzy i zgody osoby, która się na nich znajduje, jest przestępstwem. Najlepiej raz na jakiś czas usuwać tego typu pikantne fotki, także z Twoim udziałem, z telefonu. Podstawowa zasada bezpieczeństwa brzmi, że wszystko, co znajduje się na karcie pamięci lub „w chmurze”, może w dowolnym momencie w nieuprawniony sposób stać się publiczne.

sexting

4. Wyjdź czasem z tego Tindera

Tinder jest łatwy, szybki i przyjemny… ale czy aby na pewno? Tutaj przesuniesz w lewo, tam w prawo, raz, dwa, trzy i lądujesz w łóżku u nieznajomej dziewczyny. Trzeba jednak przyznać, że aplikacje randkowe mogą być źródłem wielu cierpień i frustracji, nawet dla takiego Casanovy, jak Ty. Na Tinderze jest zdecydowanie więcej facetów niż kobiet i to właśnie płeć przeciwna może przebierać, wybrzydzać czy ignorować Twoje wiadomości. Współczesny Casanova nie powinien zapominać o tradycyjnych metodach podrywania. Wyjdź na miasto (jak już się skończy epidemia), zagadaj przy barze, pobaw się w dobrze znaną grę, w którą ludzie grają od zarania dziejów. Gwarantujemy, że satysfakcja z tego, że udało Ci się uwieść dziewczynę w normalnych okolicznościach, a nie za pośrednictwem internetu, będzie dwa razy większa!

seksowna kobieta

5. Nie zapominaj o swoich pasjach

Na kobiety działa najbardziej mężczyzna z prawdziwą pasją. Nie musisz być od razu pisarzem, muzykiem czy aktorem, żeby prowadzić aktywne i bujne życie seksualne. Niektórzy wkładają tyle sił i czasu na budowanie muskulatury, że jedyne, o czym potrafią rozmawiać to siłownia, treningi i sport. Pamiętaj, że seks zawsze „zaczyna się” w głowie. Sam wygląd nigdy nie będzie wystarczający, żeby kogoś uwieść. Kaloryfer każdy sobie może wyrzeźbić – o mózg także trzeba dbać, tak samo jak o formę fizyczną. Flirtować też trzeba umieć, a zróżnicowane zainteresowania i pasje pomogą Ci właśnie w tych momentach, kiedy nastąpi złowroga cisza.

Jeśli zastanawiałeś się, jakie są za i przeciw flirtowania z zajętą dziewczyną, zajrzyj do naszego poprzedniego wpisu na blogu.


Sklep OZONEE
 

Odpowiedz