fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Słońce już nieco wyraźniej daje o sobie znać, więc pora na uporządkowanie zimowej garderoby i przepatrzenie szafy. Najwyższy czas zrobić porządek po długiej i wyczerpującej zimie. Jak się do tego zabrać?

wyprzedaż do 70%

Zimowa garderoba do wymiany – pięć prostych kroków

  1. Porządkowanie zimowej garderoby zacznij od dokładnej analizy tego, co skrywa Twoja zimowa garderoba. Przejrzyj zawartość szafy i pozbądź się ubrań, które były modne pięć lat temu (na pewno masz takie w szafie). Wyrzuć albo oddaj znajomym lub potrzebującym ciuchy, w których w ogóle nie chodzisz albo te, które już dawno na Ciebie nie pasują i raczej pasować nie będą. Czas zrobić miejsce na nowe!
  2. Uporządkuj i schowaj wszystkie zimowe swetry – przed włożeniem ich do szafy zrób pranie, wysusz, następnie poskładaj i włóż zapachową paczuszkę przeciwmolową do szafy, która zniechęci szkodniki. Twoje ulubione swetry mogą stać się idealnym przysmakiem dla moli. Zadbaj także o odpowiednią impregnację skórzanych butów: dokładnie je wyczyść, przetrzyj wilgotną szmatką, poczekaj aż wyschną, wypastuj i włóż prawidła. Dzięki temu skóra nie ulegnie odkształceniom. Nie zapomnij też o oddaniu płaszcza do pralni – odradzamy tutaj samowolkę, która może doprowadzić do zniszczenia tkaniny.
  3. W przypadku porządkowania zimowej garderoby dobrym pomysłem będzie zakup różnej wielkości pudełek do Twojej szafy. Dzięki nim łatwiej utrzymasz porządek, nie będziesz też w pośpiechu szukał ulubionej koszulki czy pasujących skarpetek każdego dnia.
  4. Wszystkie koszulki i inne ubrania które możesz złożyć, sortuj najlepiej według kolorów – będziesz wiedział co gdzie masz.
  5. Odzież którą nosisz często połóż na poziomie oczu, a ubrania które ubierasz rzadziej, ułóż wyżej.

Twoja nowa garderoba – inspiracje wiosna 2018

Skoro masz już miejsce na nowe ubrania, koniecznie sprawdź naszą propozycję gotowej, wiosennej stylizacji i wybierz coś dla siebie!

Zobacz też 6 szczegółów modowych, na które zwracają uwagę kobiety.

Ciuychy na wiosnę 2018
Kurtka jeansowa
Biały T-shirt
Szare spodnie
Bransoleta

 

Odpowiedz