fbpx Przeskocz do głównej zawartości.


Lata 90. w tym sezonie powróciły z wielkim hukiem. Wiele trendów, który miały dawno zostać zapomniane, przebiło się w 2017 roku do świata mody. Jednym z nich jest prawdziwy znak rozpoznawczy tego okresu – kurtka przewiązywana w pasie.

wyprzedaż do 70%

KOSZULA PRZEWIĄZYWANA W PASIE, CZYLI POWRÓT DO KORZENI

Niedawno pisaliśmy o aktualnych trendach rodem z lat 90. Kurtka przewiązywana w pasie to kolejny przykład powracającej mody z dawnych lat. Ten konkretny trend wywodzi się od gwiazd wyjątkowo wtedy popularnej muzyki grunge, który w imię luzu i prostego stylu zwykli właśnie tak obchodzić się ze swoimi kurtkami, a przede wszystkim koszulami w kratę. Choć wydawało się, że moda ta na dobre odeszła to przeszłości, to od niedawna gości na naszych ulicach i cieszy się wielkim powodzeniem.

KOSZULA PRZEWIĄZYWANA W PASIE – ODPOWIEDNIA STYLIZACJA

Ciężko będzie kurtkę przewiązywaną w pasie połączyć z jakąś bardziej elegancką stylizacją. Najlepiej będzie ten modny trend połączyć z innym, również wywodzącym się z lat 90. – dziurawymi spodniami. Do tego świetnie będą wyglądać wyższe trampki w typowo grungowym stylu. Model kurtki może być w jakimkolwiek stylu, jednak bardzo dobrze sprawdzi się kurtka jeansowa lub moro, pozostające w casualu.


Sklep OZONEE
 

Odpowiedz