fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Netflix zdecydował się na adaptację, która poszerzy universum znane z serialu. Twórcy ogłosili, że powstanie seria komiksów opartych na wydarzeniach i postaciach z serialu „Stranger Things”. O czym opowie? Kiedy będzie miała miejsce premiera?

wyprzedaż do 70%

„Stranger Things” – nie możesz nie znać!

Gdy w 2016 r. odbyła się premiera pierwszego sezonu, chyba nikt nie pomyślałby, że „Stranger Things” w rankingach najlepszych seriali będzie plasował się w pierwszej dziesiątce. Fani ze zniecierpliwieniem czekali na drugi sezon, który został udostępniony w październiku 2017 r. Jak właśnie poinformował Netflix, przyszedł czas na serię komiksów!

O czym opowie komiks „Stranger Things”?

Pierwszy numer opowie o przerażających wydarzeniach w życiu Willa, które nie zostały zaprezentowane w pierwszym sezonie serialu. Bohater, między innymi, będzie musiał uciec z odwróconego świata i zmierzyć się z Demogorgonem.

Komiks „Stranger Things” – kiedy premiera?

Pierwszy numer komiksu ukaże się końcem września 2018 r. Póki co nie wiadomo, czy będzie on oficjalnie dystrybuowany w Polsce. Serial „Stranger Things” powróci natomiast na platformę Netflix w 2019 roku.

Zobacz też: 13 Powodów – 2 sezon

 


Sklep OZONEE
 

Odpowiedz