fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Mister Polski 2016

Już 6. listopada wielki finał gali. Najwyższy czas, by bliżej poznać wszystkich finalistów, czyli najprzystojniejszą czternastkę. Kim są wyróżnieni mężczyźni? Jak wyglądają i czym zajmują się na co dzień? We wpisie przyjrzymy się pierwszym siedmiu kandydatom.

Po blisko roku panowania, Rafał Jonkisz odda tytuł najprzystojniejszego Polaka. W czyje ręce go przekaże? Czy zwycięzcą zostanie Kamil Piróg, któremu przypadł już tytuł Mistera Wakacji? Podobnie rozpoczęła się przecież kariera Jonkersa, który także cieszył się tym tytułem. Zamiast gdybać, poznajcie pierwszych siedmiu kandydatów i przeczytajcie, co mają do powiedzenia na swój temat :).

  1. wyprzedaż do 70%

    Mikołaj Kominek

Mikołaj Kominek Mister Polski

Ma 24 lata i pochodzi z Woli Cygowskiej. Jest inżynierem techniki rolniczej i leśnej. Interesuje się odnawialnymi źródłami energii i konstruowaniem maszyn. Dlaczego wziął udział w konkursie?

- Zdecydowałem się za namową moich najbliższych, którzy udowodnili mi, że warto zrobić coś czasem dla siebie. Dzięki temu, że wziąłem udział w konkursie, poznałem wielu niesamowitych ludzi, w tym trzynastu fajnych gości. Bardzo ich cenię i mam nadzieję, że nawet po konkursie będziemy nadal utrzymywać kontakt. Zwiedziłem takie miejsca w Polsce, które planowałem kiedyś odwiedzić, ale nigdy nie miałem na to czasu. Ten konkurs to po prostu przygoda mojego życia!
  1. Kamil Knut

Kamil Knut Mister Polski

To jego druga przygoda z konkursem Mister Polski. 21-letni mieszkaniec Gdańska, który na co dzień jest windykatorem, próbował już swoich sił w zeszłym roku.  Po godzinach jest wielkim fanem sportów walki, od dziecka trenuje zapasy. To właśnie sport nauczył go, że nigdy nie można się poddawać.

  1. Jan Dratwicki

Jan Dratwicki Mister Polski

Ma 19 lat i jest uczniem maturalnej klasy w technikum gastronomicznym. Kulinaria to jego pasja, podobnie jak sporty zimowe i sztuki walki. Ma nadzieję udowodnić, że dyscyplina i ciężka praca jest kluczem do sukcesu.

- Decyzję o udziale w konkursie Mister Polski 2016 podjąłem dość spontanicznie. Nie ukrywam, że jestem ambitny i postanowiłem się po prostu sprawdzić. Zachęcało mnie do tego wiele osób, w tym rodzina, przyjaciele i znajomi, ale także osoby śledzące mój fanpage na Facebooku.
  1. Krzysztof Mach

Krzysztof Mach Mister Polski

24-latek z Łancuta, na co dzień jest trenerem personalnym i dietetykiem. Wśród jego zainteresowań wymienić należy nie tylko sport, ale też taniec i podróże. Zdecydował się wziąć udział w konkursie, by być wzorem dla innych.

- Chciałbym pomagać młodym chłopakom wychodzić ze swoich kompleksów. Sam zaobserwowałem, że wiele rzeczy, które dzieją się w naszym życiu, zależą przede wszystkim od naszego myślenia. Dlatego moje motto, to: „Wszystko można osiągnąć, wystarczy tylko chcieć, a później zabrać się do pracy”.
  1. Konrad Matejek

Konrad Matejek Mister Polski

Ma 21 lat i pochodzi z Darłowa. Poza tym, że jest studentem, prowadzi też własną działalność gospodarczą. Interesuje się zwłaszcza piłką nożną, podróżami i szeroko rozumianym rozwojem w biznesie.

- Udział w konkursie jest najlepszą przygodą, jaka mnie do tej pory spotkała. Poznanie tylu ciekawych, inteligentnych osób jest czymś niesamowitym. Samo dojście do finału jest dla mnie ogromnym sukcesem.
  1. Damian Cheda

Damian Cheda Mister Polski

Ma 23 lata i pochodzi z Radomia. Jego największą pasją jest futbol amerykański – jest współzałożycielem pierwszej radomskiej drużyny futbolowiej. To właśnie sport i zdrowy styl życia są dla niego priorytetem.

- Chciałbym propagować sportowy tryb życia u dzieci, przyłączyłbym się do akcji „stop zwolnieniom z WF-u”. Jako że trenuję futbol amerykański, chciałbym organizować charytatywne campy związane właśnie z tym sportem.
  1. Patryk Ciućka

Patryk Ciućka Mister Polski

22-latk z Kaniowa, wielki fan piłki nożnej, muzyki i gotowania. Jak sam przyznaje, od najmłodszych lat pragnął być dla innych wzorem do naśladowania. Jeśli wygra konkurs, chciałby pomagać innym uwierzyć siebie i spełniać tym samym swoje marzenia.

- Zdecydowałem się na udział w konkursie, ponieważ jest to okazja na przeżycie wspaniałej przygody. Dzięki temu będę mógł dalej przełamywać swoje bariery i robić rzeczy, których kiedyś się obawiałem.

Za kogo najbardziej trzymacie kciuki?


Sklep OZONEE
 

Odpowiedz