fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Mister Polski

Finał gali coraz bliżej. Czas więc na drugą turę najprzystojniejszych Polaków. Czego jeszcze nie wiecie o pozostałych finalistach konkursu?

Ten tydzień zakończy się dla któregoś z kandydatów wyjątkowo pozytywnie. Będzie prawdziwym początkiem kariery, ale i obowiązków, jakie związane są z tytułem Mistera Polski. Któremu z naszych finalistów przypadnie to jakże pożądane, ale i ciężkie „brzemię”? 🙂 Przed Wami pozostała siódemka finalistów konkursu Mister Polski 2016!

  1. wyprzedaż do 70%

    Łukasz Rzepczyński

Łukasz Rzepczyński Mister Polski

Ma 27 lat i pochodzi z Czechowic Dziedzic. Jest wielkim fanem górskich wspinaczek i kulinariów. Konkurs Mister Polski 2016 traktuje jako największą przygodę życia. Jest świadomy, że wygrana wiąże się z wielką odpowiedzialnością, ale i szansą, którą z pewnością dobrze by wykorzystał.

  1. Jan Dostatni

Jan Dostatni Mister Polski

23-letni trener personalny z Warszawy. Interesuje się nie tylko sportem, ale także marketingiem i rozwojem osobistym.

- Konkurs Mister Polski to doskonała okazja do tego, by się pokazać i podnieść swoją wartość rynkową. To jednak nie wszystko. Moim założeniem było przełamanie pewnego rodzaju blokady psychicznej związanej ze strachem przed oceną, która – jak podejrzewam – towarzyszy każdemu z nas. Wierzę, że doświadczenie sprawia, że czujemy się pewniej w sytuacji niekomfortowej.
  1. Konrad Mucha

Konrad Mucha Mister Polski

Ma 22 lata i jest magazynierem-informatykiem. Interesuje się sportem, tańcem, ale także modą i informatyką. Jako Mister, chciałby jeszcze bardziej angażować się w pomoc zwierzętom.

- Udział w konkursie był dla mnie impulsem. Przypadkiem znalazłem ogłoszenie i postanowiłem wybrać się do Warszawy. Uświadomiłem sobie, że może teraz jest ten czas w moim życiu, kiedy nie warto czekać, aż marzenia się spełnią, ale po prostu po nie sięgnąć.
  1. Paweł Poręba

Paweł Poręba Mister Polski

28-latek z Krakowa, trener personalny i model. Jego największą pasją jest bez wątpienia sport, którym zajmuje się nie tylko hobbystycznie, ale i zawodowo. Czuje się człowiekiem spełnionym, gdyż ma to szczęście, że praca jest jego pasją. Dlaczego zdecydował się na udział w konkursie?

- Od dawna o tym myślałem, jednak brakowało mi pewności siebie. Dodał mi jej dopiero program Top Model. Udział w konkursie mocno zmienił moje życie. Stałem się bardziej rozpoznawalny i pewniejszy siebie. Wiem, że jak się czegoś chce, to wszystko jest możliwe.
  1. Sebastian Chłodnicki

Sebastian Chłodnicki Mister Polski

Ma 23 lata i na co dzień jest ekspedytorem sprzedaży wysyłkowej i internetowej. Po godzinach zajmuje się jednak sportem, gotowaniem i modą – bez tego nie wyobraża sobie życia! Jaki wpływ miała na niego decyzja o wystartowaniu w konkursie?

- Konkurs zmienił moje życie. Dojście do finału pozwoliło mi zyskać pewność i wiarę w siebie. Otworzyłem się na świat, poznałem wiele ciekawych ludzi. Mogę powiedzieć, że przeżywam obecnie przygodę mojego życia.
  1. Kamil Piróg

Kamil Piróg Mister Polski

24-letni trener personalny ze Stalowej Woli. Na co dzień walcząc z kompleksami swoich podopiecznych, stara się poprawiać im samopoczucie i podnosić samoocenę.

- Na udział w konkursie zdecydowałem się przede wszystkim dlatego, by zwalczyć demony w postaci stresu przed występami publicznymi i kamerami. Konkurs po części pomógł mi się z nimi uporać. Dodatkowo zauważyłem, że mogę liczyć na wsparcie i doping bliskich, o jakim nawet nie śniłem.
  1. Paweł Trojnar

Paweł Trojnar Mister Polski

Ma 24 lata i pracuje jako barman, kelner i fotomodel. Wśród jego pasji wymienić należy rysunek artystyczny i tatuaże. W przyszłości planuje nawet otworzyć własne studio tatuażu. Dlaczego zdecydował się na udział w konkursie i czy ta decyzja zmieniła jego życie?

- Uważam, że dzięki temu otworzą się przede mną kolejne drzwi do modelingu. Konkurs traktuję jako przygodę, która jednak sprawia, że czuję się bardziej pewny siebie. Czy konkurs zmienił moje życie? Szczerze mówiąc, to nie. Nadal jestem tym samym człowiekiem, pracuję, trenuję i dążę do realizacji wyznaczonych celów.

Oczywiście odsyłamy też do poprzedniego artykułu, w którym prezentowaliśmy pierwszą siódemkę finalistów. Któremu z nich najbardziej kibicujecie?


Sklep OZONEE
 

Odpowiedz