fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Kochasz gry i nowinki technologiczne? Nie masz innego wyjścia – musisz być na tej imprezie! Poznań Game Arena to największe targi gier i rozrywki multimedialnej w Polsce. Czego możemy się spodziewać po nadchodzącej edycji targów?

wyprzedaż do 70%

Poznań Game Arena dlaczego warto iść?

Targi Game Arena organizowane są w Polsce już od 2004 roku. W  każdy dzień trzydniowej imprezy w Poznaniu czeka Cię mnóstwo wrażeń. Na PGA spotkasz znanych Youtuberów – swój udział zapowiedzieli już m.in: Lord Kruszwil, Stuu Games i Blowek, a także inne gwiazdy sceny streamingowej i esportowej. Na imprezie będzie dostępnych aż 1000 stanowisk do grania! PGA to także dobra okazja do upolowania najnowszych tytułów gier w atrakcyjnych cenach.

Na imprezie rozegrane zostaną turnieje na żywo gier takich, jak np. World of Tanks, League of Legends czy Overwatch. Dla fanów nowych technologii też znajdzie się coś dobrego, czyli: #VR, #AR, #MR. Poznań Game Arena to także konferencje i warsztaty dla game developerów, specjalna strefa kariery dla młodych twórców gier oraz liczne konkursy. Przekonajcie się sami, jak impreza wyglądała rok temu:

PGA bilety – gdzie i za ile?

Bilety na imprezę możesz kupić na stronie organizatora imprezy lub w salonach Empik. Ceny są zróżnicowane. Podstawowy bilet na jeden dzień kosztuje ok. 30zł, bilety VIP ok. 100-150 zł. Dostępne są także normalne wejściówki połączone z możliwością spotkania gwiazd (Stars4Fans). Kosztują one ok. 60 zł.

Zobacz także: premiera gry „The Shadow of Tomb Raider”


 

Odpowiedz