fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Reboot megaprodukcji sprzed lat już od dziś w kinach. Obraz na podstawie popularnej serii gier komputerowych podzielił krytyków i fanów. Jak Alicia Vikander poradziła sobie z rolą, czy warto kupić bilet i jak zainspirować się stylem wojowniczki? – o tym w dzisiejszym wpisie.

wyprzedaż do 70%

Alicia Vikander nową Angeliną Jolie?

Przygotowania produkcji rozpoczęły się w 2016 r. Od początku z filmem wiązały się kontrowersje. Obsadzenie szwedzkiej aktorki Alicii Vikander w roli tytułowej spotkało się z krytyką. Nic dziwnego, dla większości to Angelina Joli jest nieśmiertelną Larą Croft. Grono gwiazd produkcji zasilił Dominic West, Walton Goggins i Kristin Scott Thomas. Za reżyserię odpowiada Roar Uthaug.

Tomb Raider: czego możemy się spodziewać

Film jest historią 21-letniej dziewczyny, która wyrusza w niebezpieczną podróż do Japonii. Cel jest daleki od malowniczych, turystycznych wypraw. Kobieta podąża do miejsca, gdzie po raz ostatni widziano jej ojca. Młoda wojowniczka musi stoczyć niejedną walkę, by zyskać tytuł Tomb Raidera. Czy podoła tej misji?

Całość okraszono wspaniałymi zdjęciami i efektami specjalnymi. Zresztą, próbkę superprodukcji można zobaczyć w zwiastunie.

Militarny styl twardzielki

Cal Lynch miał swój szeroki kaptur, Lara Croft kocha tank topy i bojówki. Nie pogardzi też skórzaną, czarną kurtką. Bohaterka uwielbia dodatki – bransoletki, skórzany pas i bandanę na przedramieniu. Wszystko utrzymane w gamie barw ziemi.

Co myślicie o nowej Larze? Lubicie tę popularną grę komputerową, czy wolicie planszówki? Piszcie śmiało w komentarzach!

Stylizacja wiosna 2018 moro
T-shirt moro
Joggery zielone
Bransoleta męska

 

Odpowiedz