fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Przed nami najbardziej romantyczny dzień w roku. Zakochani będą obchodzić 14 lutego Walentynki. Planujesz celebrować święto zakochanych ze swoją drugą połówką? Nie masz pomysłu na prezent dla niego? Przygotowaliśmy dla Ciebie 4 nietypowe pomysły na prezent na Walentynki dla mężczyzny.

wyprzedaż do 70%

1. Tunel aerodynamiczny

Jeśli Twój partner kocha adrenalinę i marzy o lataniu, to masz okazję na spełnienie jego marzeń. Możesz zabrać go do miejsca, w którym grawitacja nie istnieje.

2.  Floating

Twój ukochany ma bardzo stresującą pracę? Jest zabiegany i nie ma czasu na odpoczynek? Możesz podarować mu chwilę ukojenia, relaksu i wyciszenia. Dzięki roztworowi Epsom, ciało unosi się swobodnie na powierzchni wody – niemalże lewituje. To świetny sposób na relaks.

3. Okulary VR

To nietypowy prezent dla miłośników gier. Okulary VR to nowa technologia, która zabierze Twojego mężczyznę do wirtualnej rzeczywistości gier i  pozwoli mu wejść w postać bohatera gry.

4. Karta podarunkowa

Jeśli żadna z powyższych propozycji nie pasuje do Twojego ukochanego, to dobrym rozwiązaniem jest karta podarunkowa, dzięki której może sam zadecydować czego chce.

Jeżeli Twoje konto bankowe świeci pustkami, a masz dużo ubrań i lubisz DIY to koniecznie zajrzyj do naszego wpisu. Prezent nic nie będzie Cię kosztować, a Twoja druga połówka na pewno to doceni.


Sklep OZONEE
 

Odpowiedz