fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Do Halloween pozostało zaledwie kilka dni, a Ty wciąż nie masz pomysłu na proste przebranie na Halloween? Specjalnie dla wszystkich zapominalskich przygotowaliśmy kilka mrożących krew w żyłach inspiracji. Oto 4 pomysły na proste przebrania, które bez problemu przygotujesz sam w kilka godzin.

1. Atak zombie – przebranie last minute

Do przygotowania tej stylizacji możesz użyć zwykłych, znoszonych ubrań, ale dużo ciekawszym pomysłem będzie wykorzystanie starego garnituru. Przetrząśnij szafę taty lub dziadka, jeśli masz więcej czasu poszukaj taniego garnituru w lumpeksie. A gdy go zdobędziesz – zmierz się z zombie. Rozerwij rękaw, poszarp nogawki, koszulę poplam sztuczną krwią lub czerwoną farbą. Dla lepszego efektu poproś swoją dziewczynę lub koleżankę, by namalowała Ci cienie pod oczami oraz ślady krwi i zadrapań na twarzy.

Zombie - przebranie na Halloween

2. Kostucha, czyli halloweenowy gość specjalny

Kolejnym prostym przebraniem na halloween jest strój kostuchy. Jako bazę kostiumu wykorzystaj czarne dopasowane spodnie oraz koszulę w tym samym kolorze. Do tego potrzeby będzie Ci także długi czarny płaszcz, peleryna lub tunika. Jeśli we własnej szafie nie masz niczego w tym stylu, poszukaj w szafach domowników lub wyskocz do lumpeksu. Pamiętaj, że żadna kostucha nie obejdzie się bez kosy. Tę bez problemu wykonasz z tektury. Nie zapomnij też o przerażającym makijażu!

Przebranie Kostrucha

3. Kościotrup – proste przebranie na halloween

Impreza halloweenowa, bez co najmniej jednego kościotrupa to żadna impreza. Szkielet to kolejny kostium, który wykonasz samodzielnie, pod warunkiem, że poświecisz kilka starych ciuchów. Potrzebne będą Ci czarne spodnie, koszulka z długim rękawem oraz biała farba i pędzel. Na ubraniach namaluj kości tak, aby choć mniej więcej przypominały ludzki szkielet, do tego makijaż, nadający twarzy wygląd czaszki. To proste i niedrogie ubranie, które zawsze robi wrażenie.

Para przebrana na Halloween

Halloweenowa Mumia

Mumia to chyba jedno z najprostszych przebrań na Halloween. Wszystko, czego potrzebujesz to papier toaletowy lub stare, białe prześcieradło pocięte w długie paski. Materiał możesz przybrudzić lub poplamić sztuczną krwią. Im mroczniej, tym lepiej!

Mumia - proste przebranie na Halloween

Jeśli Twój halloweenowy kostium jest już od dawna gotowy, zrelaksuj się i poczytaj o tym, w co ubierają się gamerzy.


Sklep OZONEE
 

Dołącz do dyskusji 2 komentarze

Odpowiedz