fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

W idealnym świecie mielibyśmy zawsze wystarczająco dużo czasu, by po pracy udać się do mieszkania, przebrać i dopiero wtedy wyruszyć na podbój miasta. Niestety, piątek rządzi się swoimi prawami i często na imprezę ruszamy prosto z firmy. Jaki ubiór będzie odpowiedni zarówno do pracy, jak i na imprezę?

Smart casual, czyli pomiędzy pracą a imprezą

W poszukiwaniu dobrej stylizacji, która sprawdzi się zarówno podczas imprezy, jak i w czasie długiego dnia w pracy, zawsze przyjdzie nam z pomocą smart casual. Dzięki temu stylowi nie będziesz wyglądał ani zbyt elegancko na całonocną imprezę, ani zbyt niechlujnie na dzień spędzony w pracy. To najlepsze wypośrodkowanie między codziennością, a elegancją.

Styl do pracy i na imprezę – jak się ubrać?

Nasza stylizacja, która posłuży Ci w pracy oraz podczas nocnego szaleństwa, wpisuje się w podstawowe kryteria smart casualu. Podstawą będą modne chinosy oraz biała koszula, które razem tworzą idealne połączenie elegancji z luzem. Do tego bardziej codzienny element garderoby, czyli czarne sneakersy, oraz gwóźdź programu – jasna, sportowa marynarka.

Jesteś fanem uniwersalnych stylizacji? Zachęcamy do zapoznania się ze stylizacją 2w1 – odpowiednią na dzień i na wieczór.

BLACK ROCK 04-6 MARYNARKA MĘSKA 129,99 zł
RAW LUCCI 777K KOSZULA MĘSKA BIAŁA 49,99 zł
A75 SNEAKERSY CZARNE 59,99 zł
BLACK ROCK 206 SPODNIE MĘSKIE CHINOS CZARNE 79,99 zł

Sklep OZONEE
 

Odpowiedz