fbpx Skip to main content

W idealnym świecie mielibyśmy zawsze wystarczająco dużo czasu, by po pracy udać się do mieszkania, przebrać i dopiero wtedy wyruszyć na podbój miasta. Niestety, piątek rządzi się swoimi prawami i często na imprezę ruszamy prosto z firmy. Jaki ubiór będzie odpowiedni zarówno do pracy, jak i na imprezę?

Smart casual, czyli pomiędzy pracą a imprezą

W poszukiwaniu dobrej stylizacji, która sprawdzi się zarówno podczas imprezy, jak i w czasie długiego dnia w pracy, zawsze przyjdzie nam z pomocą smart casual. Dzięki temu stylowi nie będziesz wyglądał ani zbyt elegancko na całonocną imprezę, ani zbyt niechlujnie na dzień spędzony w pracy. To najlepsze wypośrodkowanie między codziennością, a elegancją.

Styl do pracy i na imprezę – jak się ubrać?

Nasza stylizacja, która posłuży Ci w pracy oraz podczas nocnego szaleństwa, wpisuje się w podstawowe kryteria smart casualu. Podstawą będą modne chinosy oraz biała koszula, które razem tworzą idealne połączenie elegancji z luzem. Do tego bardziej codzienny element garderoby, czyli czarne sneakersy, oraz gwóźdź programu – jasna, sportowa marynarka.

Jesteś fanem uniwersalnych stylizacji? Zachęcamy do zapoznania się ze stylizacją 2w1 – odpowiednią na dzień i na wieczór.

BLACK ROCK 04-6 MARYNARKA MĘSKA 129,99 zł
RAW LUCCI 777K KOSZULA MĘSKA BIAŁA 49,99 zł
A75 SNEAKERSY CZARNE 59,99 zł
BLACK ROCK 206 SPODNIE MĘSKIE CHINOS CZARNE 79,99 zł

Sklep OZONEE
 
OZONEE

Author OZONEE

More posts by OZONEE

Leave a Reply