fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

mister polski 2015 - wielki finał

Rafał Jonkisz został zwycięzcą finału Mister Polski 2015. Czy zgadzacie się z decyzją jury? Jakie szanse dajecie Rafałowi Jonkiszowi w zbliżającym się konkursie Mister International 2015?

W  niedzielny wieczór poznaliśmy następcę Rafała Maślaka. Misterem Polski 2015. Został nim 18-latek z Rzeszowa, Rafał Jonkisz. Już po głosowaniach Internautów można było przypuszczać, że Rafał ma spore szansę na zwycięstwo – zdobył aż 233 366 głosy, co uplasowało go na 3. miejscu.

Rafał przyjął gratulacje od swojego poprzednika, który naprawdę mocno wierzy w swojego młodszego kolegę.

– Jak się żegnaliśmy widziałem przerażenie w jego oczach, ale wiem, że da radę i nie zawiedzie pokładanych w nim nadziei. Kiedy ja leciałem na konkurs Mister International do Korei, nie byłem tak przygotowany do pobytu jak Rafał Jonkisz – napisał Rafał Maślak na swoim profilu.

Rafał Jonkisz wyleciał wczoraj na Filipiny na konkurs Mister International, gdzie już 30.11 będzie walczył w konkursie Mister International.

finał-Mister-Polski-2015 (1)

Pozostałe wyróżnienia w konkursie Mister Polski 2015

Pierwszym Wicemisterem oraz Misterem Internautów został Dominik Maj – otrzymał aż 771 618 głosów.  Przypomnijmy: Dominik pochodzi z Krakowa, gdzie pracuje jako barman, i ma 26 lat. Zła informacja dla fanek: od 3 lat jest szczęśliwie zakochany w swojej dziewczynie.

Drugim Wicemisterem został Norbert Hawryluk, zaś Tytuł Mistera Elegancji przypadł Mateuszowi Bielowi. Chcecie dowiedzieć się więcej o zwycięzcach? Odsyłamy Was do wpisu o kandydatach w konkursie Mister Polski 2015.

Oto i oni tuż po ogłoszeniu werdyktu:

finał-Mister-Polski-2015 (2)

W ogóle damska część publiczności z pewnością nie mogła narzekać na brak estetycznych wrażeń. Uczestnicy konkursu pokazali się zarówno w eleganckich garniturach, jak i w samych bokserkach. Oczywiście, nam najbardziej podobała się casualowa odsłona – jeansy, joggersy, wygodne bluzy i swetry to zdecydowanie coś dla nas 🙂

Chłopaki chyba całkiem dobrze się bawili w czasie gali – zresztą spójrzcie sami…

finał-Mister-Polski-2015 (3)

Mister Polski: finał w gwiazdorskiej obsadzie

Zgodnie z zapowiedziami na gali finałowej nie zabrakło gwiazd… no poza jedną. Ola Ciupa (miała zasiąść w jury) z przyczyn zdrowotnych w ostatniej chwili zrezygnowała z udziału w imprezie.

Ewa Mielnicka, Barbara Pasek, Agnieszka Jastrzębska, Weronika Szmajdzińska, Klaudia Wiśniowska – wszystkie wyglądały jak milion dolarów. Panowie nie odstawali wiele od Pań i też pokazali klasę: błyszczące buty, śnieżnobiałe koszule i idealnie skrojone garnitury. Chyba największą uwagę zwracał Marek Kaliszuk i jego garnitur w kolorze indygo oraz Adrian Mielnik (stylówa na angielskiego gentlemana).

Jak zawsze doceniamy klasę i styl Rafała Maślaka – chyba jednak nie obrazi się na nas za to, że naszą uwagę skradła przede wszystkim jego ukochana, Kamila Nicpoń 🙂

Jak Rafał Jonkisz poradzi sobie na Filipinach?
Mamy nadzieję, że wkrótce będzie świętował kolejny wielki sukces – trzymamy za niego mocno kciuki!

 


Sklep OZONEE
 

Odpowiedz