fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Wybierasz się z kumplami na pub crawl, ale nie wiesz, gdzie szukać najlepszych imprez? Przygotowaliśmy zestawienie polskich miast, w których będziesz bawić się do białego rana!

Pub crawling, czyli alkoholowa rundka od jednego pubu do następnego, to dosyć stara brytyjska tradycja. W naszym kraju zwyczaj ten też jest dobrze znany, ale sama nazwa przyjęła się niedawno, głównie za sprawą imprezowych erasmusów. Mówiąc najprościej, chodzi o dobrą zabawę w gronie znajomych i o to, by podczas jednej nocy odwiedzić jak największą ilość knajp. Gdzie najlepiej wybrać się na maraton po barach?

wyprzedaż do 70%

Pub crawl – najbardziej imprezowe miejsca w Polsce

Jak już jechać na pub crawl to tylko do Krakowa. Chyba nie ma lepszego miejsca na weekendowy wypad z kumplami. Mnóstwo klubów, studenckie życie i lekko dekadencki klimat starego Kazimierza. Proponujemy, żeby rundkę zacząć od Starego Miasta, następnie udać się na Dolnych Młynów, a potem, jeśli starczy sił – na wspomniany Kazimierz.

Dzielnica żydowska na Kazimierzu

Miastem, które wygrywa we wszelkich imprezowych rankingach, jest także Mielno. Nadmorski kurort tętni życiem, jest gwarny, wesoły i nie brakuje w nim klubów oraz pubów. To opcja polecana raczej na lato, zimą Mielno aż tak nie tętni życiem.

Do listy najbardziej imprezowych polskich zagłębi można zaliczyć także ulicę Mariacką w Katowicach, Wrocławską w Poznaniu, Piotrkowską w Łodzi oraz Pawilony i Plac Zbawiciela w Warszawie. Spacerując w tych okolicach, na pewno znajdziesz kluby, w których zechcesz zostać na szocika, dwa, w porywach do dziesięciu. Nic, tylko imprezować!

Jeśli zwiedziłeś już wszystkie polskie imprezownie i teraz myślisz o nieco dalszym wypadzie, to poczytaj koniecznie o najlepszych klubach w Berlinie.

Piotrkowska nocą

Najlepsza stylówka na imprezę w klubie

Jak ubrać się na pub crawl? Najlepiej wygodnie, ale i stylowo. Wybierz dopasowane spodnie, mogą to być jeansy typu slim fit lub chinosy w ciemnym kolorze. Do nich dopasuj jednokolorowy T-shirt podkreślający sylwetkę, a na wierzch zarzuć sportową marynarkę lub katanę. W tym sezonie wyjątkowo modne są także koszule z ciekawymi printami i deseniami. Jeśli wolisz coś bardziej stonowanego, załóż czarną lub niebieską koszulę oraz czarne spodnie.

Zobacz też, co to jest speakeasy i gdzie szukać ukrytych knajp.

stylówka na pubcrawl
Koszula jeansowa
Katana
Czarne spodnie

Sklep OZONEE
 

Odpowiedz