fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Jesteś ciekaw, jak użytkownicy Instagrama świętowali Halloween? Oto #pumpkinass – kolejny kontrowersyjny trend prosto z Instagrama, doskonale wpisujący się klimat nadchodzącego święta.

wyprzedaż do 70%

#PumpkinButt i #PumpkinAss, czyli Halloween na Instagramie

Halloween to jedno z najhuczniej obchodzonych świąt na Instagramie. Każdego roku portal zalewa fala klimatycznych zdjęć z dyniami, jesiennymi liśćmi i gadżetami oddającymi klimat święta duchów. W tym roku pojawiło się jednak coś, co zaskoczyło wszystkich – pumpkin butt. O co chodzi? Mówiąc najprościej istotą najnowszego trendu jest malowanie pośladków tak, aby przypominały dynię…

https://www.instagram.com/p/BoRymgnH08n

https://www.instagram.com/p/BoYrOK8hNsq

Skąd pomysł na pumpkin butt?

Prekursorką nowej mody była pewna artystka makijażowa z Wielkiej Brytanii, która uznała, że kształt pośladków przypomina kształt dyni. Posługując się brokatem i farbami do ciała stworzyła na modelce pierwsze malowidło z serii pumpkin butt. Co ciekawe dziwna moda najbardziej spodobała się blogerkom parentingowym. Na instagramie zaroiło się od zdjęć bobasów z dyniami wymalowanymi na pośladkach.

#PumpkinAss to nie jedyny dziwaczny trend na Instagramie. Chcesz się przekonać? Poczytaj o barbie feet, upside down bikini i pozowaniu na migrenę.


Sklep OZONEE
 

Odpowiedz