fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

święto uśmiechu

Na każdy pierwszy piątek października przypada to szczególne, radosne święto. Jeśli nie chcesz, by posądzono Cię o bycie smutasem, lepiej nie próbuj się od niego wymigać.

Od przeszło piętnastu lat co roku obchodzimy Światowy Dzień Uśmiechu. Jego pomysłodawcą jest Harvey Ball, czyli twórca tzw. „smiley face” – żółtej, uśmiechniętej buźki. Jak od lat wskazują amerykańscy naukowcy, śmiech to zdrowie. Rozluźnia, odstresowuje i wzmacnia nasz organizm. Dlatego też nie ma się co ograniczać, a już zwłaszcza jutro! 🙂

Stylówka z uśmiechem

Co ubrać w ten dzień, by na twarzach wszystkich mijanych przez Ciebie ludzi pojawiał się uśmiech? Odpowiedź jest prosta – koszulkę z ciekawym i humorystycznym printem! Taki jest z pewnością nasz biały tank-top z napisem „najlepsze ciacho w mieście”. By nie zabrnąć w niebezpieczne rejony, do wyboru pozostałych elementów stylizacji radzimy już podejść z pełną powagą. By nie odejść jednak za daleko od luźnego motywu przewodniego, polecamy wybrać wygodne spodnie dresowe i oryginalną bluzę o przedłużonym fasonie. Strój już gotowy? Teraz pozostaje jedno, czyli uśmiech od ucha do ucha :).
Sklep OZONEE
 

Dołącz do dyskusji 2 komentarze

 • Dzień uśmiechu, dniem uśmiechu, ale nie w wszędzie przejdzie koszulka z wielkim napisem czy logiem żółtej buźki. Niestety nie każdy kierownik wykazuje się poczuciem humoru ;).

   
  • redaktor pisze:

   Masz rację Paweł! Niestety nie wszędzie „casual friday” ma rację bytu… No ale jak nie w pracy, to zawsze pozostaje nam wieczór bądź weekend. Okazji do takich „szaleństw” jest pod dostatkiem. Pozdrawiam i oczywiście zapraszam do regularnych odwiedzin 🙂

    

Odpowiedz