fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

nackter Mann

Bielizna to element może i rzadko widoczny, ale za to – jakże ważny. A skoro tak, to nawet ona nie może zostać obojętna na trendy. Jakie są najpopularniejsze modele męskiej bielizny?

Slipy czy bokserki? Powiedzmy sobie od razu: nie ma wyboru lepszego i gorszego. Po prostu każdy z nas czuje się lepiej w czymś innym. Co warto wziąć pod uwagę przy wyborze gatek? Przede wszystkim rozmiar i komfort noszenia. Nie zawadzi także zapytać o zdanie naszą partnerkę – skoro nam jest wszystko jedno, to niech ona stwierdzi, w czym lepiej wygląda samiec alfa. Bez względu na to, co wybierzemy, zadbajmy o dobrej jakości materiał, z jakiego są wykonane. W końcu chronimy to, co mamy najcenniejszego.

Co przemawia za noszeniem slipów?

Po pierwsze, są one bardziej dopasowane, więc nie będą się zwijać pod obcisłymi spodniami. Pamiętajmy jednak, że „dopasowane” to nie to samo co „ściskające” i „zgniatające”. Dlatego też, tak ważne jest wybranie odpowiedniego rozmiaru slipów.

Jakie są z kolei zalety bokserek?

Przede wszystkim jest  luźniej. Część osób twierdzi, że i zdrowiej, bo przewiewniej. Według wielu kobiet – bardziej sexy – szczególnie jeśli nie możemy pochwalić się wyglądem Davida z rzeźby Michała Anioła.

Trendy

Czy w przypadku slipów i bokserek możemy mówić o jakichś wyraźnie zaznaczających się trendach? W tym przypadku najlepsza jest klasyka, tzn. jedno- lub dwukolorowe gacie, najlepiej w neutralnych, ciemnych barwach. Z drugiej strony, zauważyć można także szczyptę szaleństwa  – łączenie jaskrawych kolorów, zabawne obrazki, postaci z bajek itp.

No więc, slipy czy bokserki? Zamiast wybierać, miej w swojej szafie i jedne, i drugie.

zobacz w sklepie


Sklep OZONEE
 

Odpowiedz