fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Nowy film o przygodach człowieka-pająka trafił do polskich kin już dzisiaj. Tymczasem uroczysta premiera w Hollywood odbyła się 26 czerwca, a w sieci już zdążyło zaroić się od pierwszych recenzji i spekulacji fanów. Czego należy spodziewać się po najnowszej produkcji Marvela?

Większość z nas jeszcze nie zdążyła dobrze ochłonąć po wydarzeniach z filmu „Avengers: Koniec Gry”, a już zaserwowano nam kolejną dawkę przygód naszych ulubionych superbohaterów. I choć tym razem skupimy się na losach Spider-Mana, to już sam zwiastun sugeruje, że film będzie miał wiele wspólnego z ostatnią produkcją o Avengerach. Wygląda na to, że „Spider-Man: Daleko od domu” rzuci nowe światło na wydarzenia, jakich byliśmy świadkiem zaledwie kilka miesięcy temu.

wyprzedaż do 70%

„Spider-Man: Daleko od domu” – pierwsze recenzje

Oficjalna premiera filmu Spider-Man: Daleko od domu miała miejsce ponad tydzień temu. Gdy tylko wygasło medialne embargo, w sieci zaroiło się od pierwszych recenzji i opinii tych, którzy już obejrzeli film. Większość z nich jest bardzo przychylna. Mówi się, że nowa produkcja o przygodach człowieka-pająka to film rozrywkowy, o dobrze przemyślanych scenach akcji i zaskakujących zwrotach wydarzeń. Bywa zabawnie, ale nie brakuje także emocjonujących lub nawet całkiem szokujących scen i fabularnych twistów. Jednak prawdziwą niespodzianką są podobno ukryte sceny po napisach, które natychmiast po premierze wywołały gorące dyskusje pośród fanów serii.

Ukryte sceny w nowym Spider-Manie

Dodatkowe sceny ukryte za końcowymi napisami to już pewna tradycja w filmach MCU. Co prawda zabrakło ich w ostatniej produkcji „Avengers: Koniec Gry”, ale wszystkich rozczarowanych zapewniamy, że tym razem warto będzie zostać na sali do końca seansu. W nowym Spider-Manie ukryto aż dwie dodatkowe sceny, z których jedna stanowi zalążek fabuły do kolejnej odsłony przygód człowieka-pająka oraz zapowiada powrót jednego ze znanych już złoczyńców. Druga scena jest dużo krótsza, ale fanom uniwersum MCU dostarczy nie mniejszych emocji. Z pewnością warto zobaczyć to na własne oczy!

Sprawdź też, co wiemy o najnowszej produkcji Tarantino, czyli filmie Once Upon a Time in Hollywood. A jeśli lubisz niekonwencjonalną fabułę, sprawdź news o filmie Iron Sky: Inwazja.


Sklep OZONEE
 

Odpowiedz