fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Compteur moto de l'arme

Zielone oliwki szturmują nie tylko kuchnię, ale i garderobę. W kolorze khaki – mimo iż został wymyślony do kamuflażu – możesz wyróżniać się z tłumu.

Wielu z nas miewa obawy przed tym odcieniem. Często mówi się, że khaki to trudny kolor. Kluczem do sukcesu okazuje się połączenie go z odpowiednimi kolorami. Oliwkowe ciuchy dobrze wyglądają zestawione z beżem, brązem i camelem.  Zieleń nie będzie nudna, jeśli dodasz do niej białe, czarne lub niebieskie dodatki.

Pamiętaj, żeby nie łączyć tego koloru z formalnymi marynarkami i koszulami, kiedy zależy Ci na oficjalnym looku. Nienajlepiej będzie wyglądało też mieszanie khaki z różnymi odcieniami zieleni. Nie chcesz chyba wyglądać jak Robinson Crusoe?

Spodnie dresowe w kolorze khaki połącz z białym T-shirtem z guzikami. Na to  możesz założyć  grafitową bluzę. Na nogi wsuń wygodne, białe sneakersy w miejskim stylu i zerwij ze sztampowym stylem!

Zakładając ubrania w kolorze khaki, nie musisz wyglądać szaro i nijako. Ten kolor może kojarzyć się z wojskiem lub strojem leśniczego, jednak możesz mieć w szafie ciekawe ubrania w militarnym stylu, nawet jeśli nie marzysz o służbie wojskowej ani członkostwie w klubie wędkarskim. Zastanawiając się, czy wybrać ubranie w kolorze khaki, przypomnij sobie to stare polskie powiedzenie: za mundurem panny sznurem!

Sklep OZONEE
 

Odpowiedz