fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Polish army soldiers of the 18th Airborne Assault Battalion receive orders to advance on a building during a training exercise at the Joint Multinational Readiness Center (JMRC) in Hohenfels, Germany, Dec. 14, 2006. Senior polish military leaders visited approximately 500 of their soldiers who are training at the JMRC in preparation for their country's first-ever deployment to Afghanistan. (U.S. Army photo by Gary L. Kieffer) (Released)
Źródło: Wikimedia Commons. Autor: Gary L. Kieffer

Moro dla żołnierzy, moro dla cywilów, moro dla każdego faceta, który podąża za trendami i lubi się nimi bawić. Moro powraca do modowych łask – i to w wielkim stylu!

Chyba każdy z nas choć przez chwilę miał w dzieciństwie albo w młodości okres fascynacji wojskiem, militariami i wszystkim, co z tym związane. Właśnie nadarza się wspaniała okazja do wskrzeszenia tej pasji… na własnych nogach. Tych z Was, którzy do dziś zarywają noce, grając w „World of Tanks” czy inne tego typu gry, z pewnością do tych spodni przekonywać nie trzeba.

Do mody powraca wzór moro – szczególnie widoczny na męskich spodniach. Zanim zaczniecie szturmować demobile, powiedzmy od razu: nie o takie spodnie moro się rozchodzi! Te najmodniejsze mają fason zbliżony do wielu modeli spodni dresowych, czyli zakończone ściągaczem na dole.

I jeszcze jedno: w mieście spodnie moro wcale się nie kamuflują. Dlatego też, bardzo ważne jest, co do nich założycie. Moro z kratką czy paskami odpadają! Najlepiej połączyć je z jednokolorowym podkoszulkiem – my stawiamy na czarny. Do tego czarne trampki i musztardowa bluza, której odcień nie gryzie się z kolorami taktycznymi.

Sklep OZONEE
 

Odpowiedz