fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Bluza kangurka - jak ją nosić?

Bluza kangurka to jeden z najpopularniejszych ciuchów na co dzień i zaryzykujemy stwierdzenie, że każdy z nas miał ją chociaż raz na sobie. Na czym polega fenomen jej popularności?

Bluza kangurka – przede wszystkim uniwersalna

Sekret popularności typowej kangurki tkwi przede wszystkim w tym, że przydaje się ona w większości codziennych, niewymagających bardziej oficjalnego stroju okazji. Przy tej bluzie liczy się przede wszystkim wygoda i swoje zadanie spełnia prawdopodobnie najlepiej ze wszystkich ciuchów tego typu. Niezależnie od tego, czy wybierzemy kangurkę zakładaną przez głowę, czy zapinaną na zamek, możemy liczyć na luźną, casualową stylizację.

Jak nosić bluzę kangurkę?

Bluza kangurka to jeden z tych elementów garderoby, przy którym trudno tak naprawdę źle dobrać pozostałe elementy stylizacji. Nasza propozycja to bluza zakładana przez głowę w parze z bardziej dopasowanym t-shirtem. Do tej stylówki najlepiej pasować będą modne obecnie przedarte jeansy oraz  niezawodne, czarne sneakersy.

Bluza kangurka to nie jedyny model, jaki polecamy. Co powiesz na bluzę oversize? Więcej na jej temat przeczytasz w naszym wcześniejszym wpisie!


Sklep OZONEE
 

Odpowiedz