fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Szukasz pomysłu na fajne spędzenie wakacji, nie wydając przy tym miliona monet? Ciekawym rozwiązaniem są biura podróży, które oferują tanie wyjazdy studenckie. Zobacz, gdzie warto spędzić studenckie lato!

wyprzedaż do 70%

Praga, Budapeszt, Berlin – tani wyjazd po sąsiedzku

Fajnym pomysłem są miasta, które leżą blisko polskiej granicy, a oferują bardzo wiele ciekawych miejsc do zwiedzania i imprezowania. Bilety autokarowe nie są drogie, łatwo je znaleźć wyszukując w internecie dane miejsce. Koszt takiego kilkudniowego wyjazdu rzadko przekracza kilkaset złotych. Warto także na bieżąco sprawdzać oferty last minute biur studenckich.

Berlin, budynek Reichstagu

Lato studenta, czyli trip po Skandynawii

Ryga, Tallin, Helsinki, czasem także Oslo i St. Petersburg, a to wszystko w niecały tydzień i za około tysiąc złotych. Nic więc dziwnego, że takie tanie wyjazdy studenckie po krajach nadbałtyckich są coraz bardziej popularne! Biura studenckie (np. Student Travel) oferują takie tripy w atrakcyjnych cenach i z dodatkowymi zniżkami na swoich stronach internetowych.

Oslo, Norwegia

Samolotem po Europie? Proszę bardzo!

Jeśli marzy Ci się dalsza podróż samolotem, polecamy Paryż, Mediolan, Barcelonę oraz Londyn. Nie wydasz na bilety miliona monet, jeśli zamówisz je kilka miesięcy wcześniej lub tuż przed planowanym wylotem. Dlatego warto na bieżąco śledzić wybrane kierunki na stronie Wizzair czy Ryanair. Promocje obejmują czasami tylko kilka miejsc! Na miejscu zamiast nocować w tradycyjnym hotelu, możesz wypróbować AirBnb. Sam wybierasz lokalizację i kwotę, a gospodarze często oferują domowe warunki.

Tani wyjazd wakacyjny – Grecja, Chorwacja, Egipt…

Last minute to świetna propozycja dla studentów, szczególnie, jeśli marzą się im ciepłe klimaty. Zarówno studenckie biura podróży, jak i te normalne, prześcigają się w tanich ofertach wyjazdu do Grecji, Chorwacji, Egiptu, Turcji czy Tunezji. Ceny last minute za 12-dniowy pobyt zaczynają się już od 800 złotych. Lepiej być nie może!

Chorwacja, Południowa Dalmacja.

Studenckie lato w Polsce też jest super!

Jeśli natomiast marzy Ci się totalny reset od wszystkich obowiązków, ale nie zamierzasz opuszczać kraju, dobrym pomysłem będą małe miejscowości na Mazurach, w Bieszczadach czy nad polskim morzem. Możesz tam naprawdę odpocząć i spędzić super czas ze znajomymi. Noclegi oferowane na przeznaczonych do tego portalach są bardzo tanie, za transport z legitymacją studencką też nie zapłacisz dużo.

Warmia i Mazury - pagórki, jezioro, mgła.Jeśli już wiesz, jak spędzić lato studenta, zobacz też nasze praktyczne poradniki jak składać ubrania i jak spakować się na 2 tygodnie do bagażu podręcznego.


Sklep OZONEE
 

Odpowiedz