fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

The Sailor

Kiedy wieje 10 w skali Beauforta i Ty szybko wiej do najbliższego baru, to znaczy portu :). Oczywiście w odpowiednim stroju! Pytasz jakim?

Jak co roku przyszła wiosna, a wraz z nią nieśmiertelny styl marynarski. W końcu nic tak dobrze nie jest w stanie stopniowo wprowadzić nas w zbliżający się letni nastrój, jak garderoba na marynarza.

wyprzedaż do 70%

Prostota w paski

Styl marynarski (nie mylić ze stylem, w którym główną rolę grają marynarki) to jedno z bardziej klasycznych rozwiązań. Co go wyróżnia? Uniwersalne wzory i kolory, czyli różnej grubości pasy w towarzystwie bieli, granatu i czerwieni. Jeśli wciąż nie wiesz jak nosić pasy, przede wszystkim odsyłamy do naszego poradnika. Poza dopasowaniem do sylwetki, warto wiedzieć w czym stylowy marynarz wygląda najlepiej. Styl marynarski jest idealny na wiosnę i lato, dlatego wybierając gruby wełniany sweter w paski, trochę miniesz się z tematem.

Jak nosi się marynarz?

Najlepiej styl ten sprawdzi się na różnej maści pasiastych t-shirtach, longsleeve’ach czy lekkich bawełnianych swetrach. Do tego granatowe jeansy i chinosy oraz lekkie mokasyny i tenisówki slip-on. Równie wskazane będzie bardziej dosłowne podejście do tematu, czyli nadruki w postaci kotwic, lin, a nawet statków. W takiej stylówce, bez względu na porę, poczujesz się jak na majówce nad morzem! 🙂

zobacz w sklepie

Na specjalne życzenie przemiłej Czytelniczki (bo przecież kobietom się nie odmawia) – dodaje szlagier sprzed wieeelu lat 😉

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=Aj7H6UGAnHA”]

Sklep OZONEE
 

Dołącz do dyskusji 2 komentarze

Odpowiedz