fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

By wprowadzić do swojego stylu trochę oryginalności wcale nie potrzebujesz krzykliwych koszulek czy dziwacznych krojów. Wystarczy, że wkomponujesz do stylizacji odrobinę kolorystyki. Dziś porozmawiamy o tym, do czego nosić kolorowe trampki.

wyprzedaż do 70%

Kolorowe trampki – czego unikać?

Jeżeli zdecydowałeś się na porzucenie swoich czarno-białych butów na rzecz przyciągających uwagę kolorowych trampek, to musisz mieć na uwadze resztę Twojego stylu. Jeśli na co dzień lubisz krzykliwe ciuchy, to do swoich nowych butów lepiej wybierz bardziej stonowaną stylizację. Pamiętaj także o tym, aby kolory się ze sobą nie gryzły. Jeśli zakładasz pomarańczowe trampki, to lepiej odłożyć na bok jaskrawo zielony t-shirt.

Jak nosić kolorowe trampki?

Nie trzeba chyba nikomu tłumaczyć, że kolorowe trampki i elegancja to raczej słabe połączenie. Tutaj sprawdzi się niezastąpiony styl casual. Twoje trampki będą świetnie wyglądać w połączeniu z luźniejszymi jeansami, dłuższym t-shirtem i bluzą z kapturem, czyli podstawą stylu codziennego. Nie oszukujmy się – kolor jest tu też bardzo istotny. Świetną opcją są trampki w czerwonej kolorystyce – będą jednocześnie zwracać na siebie uwagę, ale nie powinny się przy tym gryźć z innymi odcieniami.

Jesteś fanem klasyki? Sprawdź, jak czyścić białe sneakersy.

Kolorowe trampki
Czarne trampki z pomarańczowymi akcentami
Trampki w kolorze bordowym

Sklep OZONEE
 

Odpowiedz