fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

DJ hands up in night club party background

Ostatnimi czasy głośno było o związku i miłosnych zawirowaniach Calvina z amerykańską piosenkarką Taylor Swift. My tu plotkami się jednak nie zajmujemy. Na tapecie jedynie moda, zatem przygotujcie się na przegląd stylu popularnego DJ’a.

Jeśli śledzicie muzyczne poczynania Calvina Harrisa, pewnie zauważyliście, jaka poważna ewolucja zaszła przez lata w jego twórczości. Po uważnej obserwacji doszliśmy do wniosku, że zmiany dokonały się nie tylko w jego muzyce, ale i szafie. Jak przez ostatnią dekadę kształtował się styl Calvina Harrisa?

[su_spacer size=”10″]

Stylówka Calvina – „acceptable in the 80s”?

Twórczość Harrisa z pewnością obroniłaby się w każdej dekadzie. Z pewnością nie można jednak powiedzieć tego samego o jego stylizacjach z początków kariery. Wyblakłe t-shirty i bluzy bez wyrazu nie pasują do króla każdej imprezy. Na szczęście DJ przejrzał na oczy, zatrudnił dobrego stylistę lub image consultanta (jeśli nie wiesz o czym mowa, odsyłam do wpisu o tym, jak zarabiać na modzie). Co zmieniło się u Calvina?

[su_spacer size=”10″]

Smart casual znad dj’ki

Zamiast typowo sportowego, niczym niewyróżniającego się ubioru, Calvin postawił na bardziej elegancką odsłonę casualu. W jego szafie królują dzisiaj:

[su_spacer size=”5″]

  • nieformalne koszule,
  • dopasowane jeansy i chinosy,
  • klasyczne jednobawne t-shirty i longsleeve’y,
  • kurtki skórzane,
  • oryginalne sneakersy.

    [su_spacer size=”10″]

Wszystko powyższe to tajemnica współczesnego stylu Calvina Harrisa. Jaki jest sekret jego muzycznych sukcesów – tego nie wiemy. Za to obserwując i inspirując się jego modowymi wyborami, możemy jak Calvin, zawładnąć każdą imprezą.

Nie obędzie się oczywiście bez najnowszego hitu Harrisa. Jak widać, DJ, nie tylko świetnie się ubiera, ale robi też fantastyczną, imprezową muzę. Nóżka sama chodzi :).

[su_spacer size=”5″]

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=kOkQ4T5WO9E” responsive=”no”][su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=7sHDTwln67c” responsive=”no”]https://www.youtube.com/watch?v=wxKA9be_3Gk[/su_youtube]

[su_spacer size=”10″]

zobacz w sklepie

 


Sklep OZONEE
 

Odpowiedz