fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Koło Kanye Westa z pewnością nie da się przejść obojętnie. Nie tylko z powodu jego kontrowersyjnych wypowiedzi, ale też oryginalnego stylu. Dziś porozmawiamy o tym, jak stworzyć stylówkę, której nie powstydziłby się sam Kanye.

Kanye west – Kontrowersyjny, ale skuteczny

Jedni go lubią, inni nienawidzą. O Kanye Wescie robi się głośno regularnie przynajmniej raz w roku, niekoniecznie z powodów muzycznych. Równie kontrowersyjny jak jego osobowość, jest styl Kanye, którego nie sposób pomylić z żadnym innym. Jednak mimo wszystko to on ustala trendy, za którymi podążają nie tylko jego fani.

Na zdjęciu powyżej aż dwie ikony mody męskiej. Więcej o stylu Drake’a, który został uznany za najlepiej ubranego mężczyznę przez magazyn GQ, przeczytasz we wcześniejszym wpisie.

Casual w rytmie rapu

Kanye to zdecydowanie miłośnik casualu, jednak to prawdopodobnie nie jedyna szuflada, do której można wrzucić jego styl. Były już podarte jeansy, kurtka z diamentami, a nawet spódnica zakładana na spodnie. Kiedy Kanye West nie szokuje, jego styl sprowadza się zazwyczaj do dość prostych elementów: luźnych jeansów, bluz i sneakersów. Którą wersję stylu Westa wybierzesz, to już zależy od Ciebie :).

Pozostając w raperskim klimacie, zachęcamy do zapoznania się z tajnikami stylówki A$AP Rocky’ego.

zobacz w sklepie

 

Źródło zdjęcia głównego: Creative Commons Attribution-Share Alike 2.0 Generic


 

Odpowiedz