fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

popek

Popka można kochać bądź nienawidzić. Na pewno nie da się przejść obok niego obojętnie. Zarówno jego muzyka, styl, jak i sam wygląd prowokują dyskusję. Dzisiaj przyjrzymy się temu, jak nosi się Król Albanii.

Bez względu na to czy zaliczasz się do jego fanów, musisz przyznać, że Popek to prawdziwa maszynka do zarabiania pieniędzy. Swoją muzyką podzielił całą Polskę. Niedawno wrócił do kraju i rozpoczął oficjalną trasę koncertową. Jeśli styl Pawła Raka, bo tak naprawdę nazywa się Popek, przemawia także do Ciebie, z pewnością już byłeś bądź masz w planie jego koncert. Byś prezentował się na nim po królewsku, przeanalizujemy dla Ciebie garderobę lidera Gangu Albanii.

Co nosi król?

Popek preferuje casual i sportowy styl. W jego szafie raczej nie uświadczysz sztywnych garniturów. Co innego marynarki, które w jego wydaniu przeistaczają się w niespodziewany synonim luzu. Jeśli widziałeś teledysk do „Chciałbym być”, pewnie wiesz o czym mówię. Sztandarowym elementem garderoby Popka jest bez wątpienia dres. Spodni i bluzy dresowej nie może więc zabraknąć w szafie żadnego prawdziwego fana. Podobnie jak koszulek bez rękawów i t-shirtów z rzucającymi się w oczy nadrukami. Popek stawia też na dodatki. Jego nieodłącznym atrybutem są przeciwsłoneczne okulary, a nawet męska biżuteria.

Śladem Popka

Jeśli więc planujesz podążać muzyczną bądź modową ścieżką króla, już wiesz czego powinieneś szukać w sklepach odzieżowych. Co do tatuaży radzimy zachować umiar, natomiast skaryfikacje zdecydowanie odmawiamy. No chyba, że planujesz karierę Karola, który został Popkiem J. Gdybyś jednak miał kiedyś w planie imprezę przebieraną i przeobrażenie się w prawdziwego Króla Albanii, polecamy sposób wypróbowany przez Red Lipstick Monster. Blogerka na poniższym filmiku zaprezentuje Ci, jak stworzyć realnie wyglądającą bliznę i to przy użyciu specyfików do charakteryzacji, a nie noża.

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=qvsdwHCrpJ8″][su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=7sHDTwln67c” responsive=”no”]https://www.youtube.com/watch?v=wxKA9be_3Gk[/su_youtube]

zobacz w sklepie


Sklep OZONEE
 

Odpowiedz