fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Budzik po raz kolejny nie dał sobie rady z wybudzeniem Cię ze snu i musisz biec do pracy? Choć takie poranki nie należą do najprzyjemniejszych, to wcale nie oznacza, że musisz rezygnować z dobrego stylu. Przedstawiamy nasz sposób na stylizację dla spóźnialskich.

Modna stylizacja do pracy

Niektórzy mogą pozwolić sobie na przyjście do pracy nawet w zwykłym T-shircie, jednak wielu z nas nie ma takiego komfortu. Tam, gdzie obowiązuje bardziej oficjalny wygląd, trzeba bardziej zadbać o odpowiedni styl. Jeśli nie marynarka, to przynajmniej koszula powinna być w tym wypadku obowiązkiem, a choć jeansy mogą się wydawać bardzo wygodne, to niestety będziemy musieli z nich zrezygnować.

Nasza stylizacja dla spóźnialskich

Każdy z nas chce wyglądać w pracy jak najlepiej, jednak kiedy brakuje nam czasu dobrze sięgnąć po sprawdzoną klasykę. Nasza propozycja stylizacji to ubiór, który będziesz mógł szybko na siebie wrzucić i, co najważniejsze, nie będziesz musiał prasować. Podstawą są tutaj chinosy, czyli smart-casualowe spodnie, które zapewnią Ci zarówno wygodę, jak i dobry styl. Do tego niezawodne połączenie białej koszuli oraz szarego swetra na wierzch i gotowe – możesz biec do pracy!

SPODNIE MĘSKIE CHINOS 79.99ZŁ
KOSZULA MĘSKA 59.99ZŁ
BLACK ROCK 256030 SWETER MĘSKI SZARY 59.99ZŁ

SPODNIE 79.99 zł KOSZULA 59.99ZŁ  SWETER 59.99 ZŁ


Sklep OZONEE
 

Odpowiedz