fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

najlepiej ubrane gwiazdy na oscarach

Za nami kolejna, tym razem kontrowersyjna i pełna niespodzianek, gala rozdania Oscarów. Choć najważniejsze nagrody filmowe zostały już wręczone, to my mamy w zanadrzu jeszcze kilka statuetek dla, naszym zdaniem, najlepiej ubranych aktorów. 

Podwójne wyróżnienie dla Mahershala Ali’ego

Mahershala Ali po wtorkowej nocy może cieszyć się nie tylko Oscarem za najlepszą rolę drugoplanową, ale też tytułem najlepiej ubranej gwiazdy. Aktor filmu Moonlight wyglądał świetnie w stylizacji całkowicie utrzymanej w klasycznej, ciemnej kolorystyce – zarówno marynarka, koszula, jak i muszka były czarne. Jedynym jaśniejszym akcentem była poszetka o biało-czarnym wzorze oraz zegarek. Akcesoria to w końcu najważniejsi aktorzy drugiego planu.

#MahershalaAli’s first step on the #Oscars red carpet

Post udostępniony przez The Academy (@theacademy)

Dev Patel i biała marynarka

Dev Patel, grający w filmie Lion. Droga do domu postawił na modowe ryzyko. Nie został wprawdzie doceniony przez Akademię, ale w świecie mody zyskał sporo uznania. Dobrze dopasowana biała marynarka wraz z koszulą w tym samym kolorze i czarną muszką doskonale prezentowały się na aktorze. Do odważnych świat należy, również na czerwonym dywanie :).

Damien Chazelle, czyli genialny reżyser z poczuciem stylu

To była wyjątkowa noc dla Damiena Chazelle’a, stojącego za hitem filmowym La La Land. Nie tylko zgarnął Oscara dla najlepszego reżysera (jego film otrzymał w sumie 6 statuetek), ale został też doceniony za swoją wyjątkową stylizację. Chazelle pojawił się w granatowym smokingu, do którego dobrał białą koszulę oraz muszkę w tym samym kolorze. Całości dopełniała biała poszetka. Cóż, pozostaje tylko gratulować perfekcyjnego wieczoru!

Przy okazji odsyłamy też do wcześniejszego wpisu, w którym radzimy, jak nosić garnitur i obalamy najpopularniejsze mity dotyczące tego oficjalnego stroju.

Oscary, które zapamiętają wszyscy

Istnieje duża szansa, że nie mogłeś pozwolić sobie na wartę do 6 rano, by móc obejrzeć oscarową galę. Jeśli jednak sprawdziłeś rano Facebooka, to z pewnością nie ominęła Cię wiadomość o prawdopodobnie największej wtopie w historii gali. Tak, to stało się naprawdę – statuetkę za najlepszy film miał otrzymać Moonlight, jednak w wyniku pomyłki, wyczytano… La La Land. Twórcy musicalu zdążyli już złożyć podziękowania, kiedy nagle dostali informację, że tak naprawdę to nie oni wygrali. Nie chcielibyśmy być w skórze biedaka, który pomylił koperty…

Wpadkę, która z pewnością przejdzie do legendy, możecie zobaczyć w poniższym filmie.

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=rvK-g1rehpU”][su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=7sHDTwln67c” responsive=”no”]https://www.youtube.com/watch?v=wxKA9be_3Gk[/su_youtube]

zobacz w sklepie


Sklep OZONEE
 

Odpowiedz