fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

kolory-ziemi

Ogień, serce, woda, ziemia, wiatr – Kapitan Planeta! Pamiętacie z dzieciństwa tę bajkę? Ja tak, stąd też dzisiejszy temat i ciuchy inspirowane naturą.

Neutralne i naturalne barwy są praktycznie stałym składnikiem mody męskiej. Zwykle wykorzystywane są jednak jedynie jako tło całej stylizacji, poszczególne elementy bądź dodatki. Dzisiaj spróbuję Was przekonać do pójścia na całość i przywdziania barw ziemi od stóp do głów.

wyprzedaż do 70%

Paleta (planeta): Ziemia

Jakie barwy można znaleźć w tym wachlarzu? Są to przede wszystkim kolory stonowane, tzw. ziemiste. Brązy, beże, szarości, ale także zielenie, żółcie i czerwienie. Z pozoru tego typu połączenia mogą się wydawać nudne i monotonne. Jednak w zależności od tkanin i wzorów, takie zestawy mogą się okazać naprawdę wyraziste. Przykładem wszelkiego rodzaju stylizacje w duchu militarnym czy tzw. etno.

Jak nosić barwy ZIEMI?                               

W pojedynkę lub w komplecie. Co jest ich wielką zaletą, to fakt, że doskonale się uzupełniają, dzięki czemu nie sprawią najmniejszych problemów nawet tym z Was, którzy mają problemy z odpowiednim łączeniem kolorów.

Przykład?

Beżowy t-shirt i kurtka w połączeniu z wyrazistymi ceglastymi spodniami i camelowymi traperami (co to za kolor ten camelowy i z czym go łączyć dowiesz się, klikając obok). Chyba nie ma innego, łatwiejszego przepisu na udaną stylówkę.
Źródło zdjęcia głównego: Unsplash.com. Autor: Steve Carter


 

Odpowiedz