fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Teenagers Young Team Together Cheerful Concept

Już niedługo Dzień Ojca. Przy tej okazji warto się zastanowić, czy nie stanowisz przypadkiem wielkiej zagadki dla swojego rodzica. Czy jesteś pewien, że Twój stary rozumie, co do niego mówisz? Oto jest pytanie!

Dzisiaj zdecydowanie młodzieżowa stylówka, której głównym elementem jest koszulka łącząca w sobie kilka najgorętszych trendów. Nie dość, że tank top, to we wzór moro i z modnym nadrukiem. Myślisz, że Twój ojciec wie, co oznacza napis na koszulce?

Stary… ale jary?

Jestem przekonany, że mój starszy nie do końca ogarnia temat. Podobnie jak dziadkowie z materiału Abstrachuje. Chłopaki postanowili przepytać starsze pokolenie o znaczenie kilku popularnych słów. Polecam podesłać ten wpis (jak i sam filmik) swoim rodzicom, by przypadkiem nie powiedzieli kiedyś na głos, że gimbus to… gimnastyka w autobusie.
Tymczasem polecamy wskoczyć we wspomniany tank top, wygodne joggersy i ciemną bluzę z kapturem.
Następnie pozostaje Wam odpalenie Youtube’a i udzielenie korepetycji swoim starszym, by już nigdy nie narzekali, że nie rozumieją, co do nich mówicie.

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=ss0OGhugOZg” responsive=”no”]https://www.youtube.com/watch?v=wxKA9be_3Gk[/su_youtube]


 

Odpowiedz