fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

To już dzisiaj! Na ekrany właśnie wchodzi film „Ant-Man i Osa”. Nowy film rozgrywający się w rozbudowanym uniwersum Marvela jest jedną z najbardziej wyczekiwanych premier w Polsce. Co wiemy do tej pory?

wyprzedaż do 70%

Świat Marvela – czego możemy się spodziewać?

Marvel znany jest z wysokobudżetowych i dopracowanych w każdym calu produkcji. Do kinowych hitów angażuje się znanych aktorów, a efekty specjalne należą do jednych z najlepszych i najbardziej pomysłowych. Możemy się więc spodziewać ciekawego filmu akcji i science-fiction na najwyższym poziomie.

W rolach głównych wystąpią Paul Rudd („40-letni prawiczek”, „Wpadka”) oraz Evangeline Lilly, znana z serialu „Zagubieni”, „Więźnia Labiryntu” czy „Hobbita”. W filmie wystąpią też gwiazdy, których nie trzeba nikomu przedstawiać: Michelle Pfeiffer, Laurence Fishburne i Michael Douglas.

Premiera filmu „Ant-Man i Osa”

Jeśli jeszcze nie masz planów na ten weekend, koniecznie idź do kina na nową odsłonę przygód Ant-Mana! Przed seansem warto przypomnieć sobie jego wcześniejsze losy w filmach „Ant-Man” i „Kapitan Ameryka: Wojna Bohaterów”.

Zobacz też premierę filmu o Hanie Solo.


Sklep OZONEE
 

Odpowiedz