fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Szalik klubowy w modzie

Szaliki kibica raczej nie kojarzą się z modą. Tej zimy, za sprawą największych projektantów, jeden z ulubionych stadionowych dodatków wychodzi na ulice. Klubowe szaliki są dziś pełnoprawnym elementem mody casual. Jak i z czym je nosić? O tym we wpisie!

Mogłoby się wydawać, że szalik klubowy to prosty dodatek dla kibica, który został stworzony tylko po to, by pokazać jego sympatię klubową na stadionie. Dzisiaj okazuje się, że klubowe szaliki zaczęły przybierać coraz bardziej modne formy, a tym samym dobrze prezentować się nie tylko na trybunach, ale i… ulicach!

Dyktatorzy klubowej mody

Stosunkowo niedawno najwięksi projektanci zaczęli kreować całkowicie nowy trend. W świecie mody rozpoczęło się tworzenie markowych szalików, stylizowanych na klasyczne szaliki stadionowe. Jak jednak łatwo się domyślić – wielka marka – wielka cena.

Firmy pokroju Gucci i Kenzo tworzą właśnie zupełnie nowy „klub modnego kibica”. Oczywiście nie ma to zbyt wiele wspólnego z upodobaniami sportowymi, ale to oczywiście wszystko kwestia gustu.

Szalik kibica – świetny dodatek w racjonalnych rękach

Jeśli utożsamiamy się z jakimś klubem lub reprezentacją, to nic nie stoi na przeszkodzie, by nosić barwy swojego klubu poza stadionem. Zwłaszcza gdy barwy te pasują do naszej stylówki! Trzeba jednak pamiętać, że kibicowanie wiąże się z emocjami.

Należy być świadomym, że pewne herby i barwy nie są mile widziane w różnych miejscach… Więc jeśli akurat jedziesz z Warszawy do Krakowa, to lepiej dwa razy się zastanów, czy nie zostawić swoich sympatii klubowych dla samego siebie.

Y/Project Fall/Winter 2017-2018, captured by @Morgan_ODonovan. #YProject #PFW

Film zamieszczony przez użytkownika Vogue Hommes (@voguehommes)

[su_spacer size=”20″]

Wiesz, jak zawiązać szalik? Polecamy nasz wcześniejszy artykuł, w którym prezentujemy 4 sposoby na wiązanie szalika.

[su_spacer size=”20″]

zobacz w sklepie


Sklep OZONEE
 

Odpowiedz