fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

chess-140340_1280

Jeśli chcesz odpocząć od eksplozji tęczy kolorów, postaw na sprawdzony zestaw, czyli połączenie bieli i czerni. Daj się przekonać, że black and white is always right!

Niewiele kolorów może pochwalić się tak dużą uniwersalnością jak czerń i biel. Oddzielnie lub w zestawie wydają się być bezpieczną i dobrą decyzją niezależnie od okazji.

Oba kolory od zawsze uznawane były za te najbardziej kontrastowe. Zarówno w modzie, jak i europejskiej kulturze. Biel kojarzona z czystością i niewinnością, czerń przeciwnie, z tym co mroczne i złe. Czarny ubiór często więc wykorzystywany był jedynie podczas pogrzebów i innych nienapawających pozytywnymi emocjami sytuacji. Dopiero na początku XX wieku znana (chyba nawet wśród nas, facetów) projektantka Coco Chanel wprowadziła ten kolor do mody codziennej.

Decydując się na zestaw w tych kolorach, zapomnij o kompromisach – biały nie może być przyszarzały, a czarny nie może być wypłowiały. Wbrew pozorom, połączenie jedynie dwóch kolorów daje naprawdę niewiarygodne możliwości. Najlepszym dowodem jest stworzona przez nas stylizacja.

Pierwsze, co rzuca się w oczy to czarno-biała dizajnerska grafika na T-shircie. W komplecie czarne sportowe spodnie i bluza wyróżniająca się ciekawym krojem. W innym połączeniu kolorystycznym, nawet tak wyrazisty wzór na koszulce mógłby zostać przytłoczony natłokiem barw. W zestawie z czarnymi dodatkami, na pewno mu to nie grozi. Podobnie i Tobie – w takim stroju nie musisz obawiać się, że znikniesz w tłumie!

Sklep OZONEE
 

Odpowiedz