fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Chcesz wyglądać elegancko, jednak nie lubisz nosić koszul? T-shirt i marynarka mogą wyglądać równie dobrze. Wystarczy, że odpowiednio je zestawisz.

wyprzedaż do 70%

Dobierz odpowiednią koszulkę

Wyróżnia się kilka podstawowych rodzajów koszulek:
1. T-shirt
2. Koszulka polo
3. Koszulka typu V-neck
Która sprawdzi się najlepiej w połączeniu z marynarką? Tę bitwę wygrywa koszulka z dekoltem w serek. Na drugim miejscu jest popularny T-shirt. Najmniej pasuje koszulka polo.
Pierwszy rodzaj jest bardzo popularny. Z pewnością masz jakieś T-shirty w swojej szafie. Nie jest to bardzo elegancki typ, ale nada się do pracy, szkoły i na uczelnię. Warto wybrać koszulkę z modnym nadrukiem lub z ciekawym motywem. Najlepiej też, aby była „slimowana”, czyli miała oznaczenie Slim Fit.
Koszulka z dekoltem w serek jest bardziej formalna. Wydłuża szyję, odciąga uwagę od drugiego podbródka, ale może też podkreślić Twoje mięśnie. Jest to najlepsza alternatywa dla koszul.

Jak łączyć kolory?

Możesz postawić na odważne kontrasty lub wybrać koszulkę w odcieniu podobnym do marynarki. Na przykład, do granatowej marynarki załóż białą koszulkę typu V-neck lub błękitny T-shirt z nadrukiem.

T-shirt i marynarka – na jakie okazje pasuje?

Na jakie okazje powinieneś zakładać koszulkę do marynarki? Raczej mniej formalne. Dobrze będą pasowały do jeansów i materiałowych spodni. Warto je wybrać na co dzień i na niektóre okazje, np. urodziny. Całą stylizacje doskonale dopełnią skórzane botki lub kultowe trampki. Historię tych butów znajdziesz tutaj.

T-shirt męski biały
T-shirt męski grafitowy
Marynarka granatowa

 

Odpowiedz