fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Tatuaż to nie tylko domena facetów. Coraz częściej to właśnie Panie decydują się na tatuowane różnych wzorów, które to traktują jako element ozdobny lub pamiątkę ważnej i przełomowej chwili w życiu. Damskie tatuaże potrafią być też seksi, co może przyznać duża część facetów. Pojawia się więc pytanie – w jakim miejscu wyglądają najlepiej?

Tatuaż a zmysłowość

Opinie na temat tatuaży są podzielone – jednym się one podobają, a drudzy uznają je jako domenę sił nieczystych i szpecenie własnego ciała. Jak to była w przypadku kontrastów, każda ze stron tego konfliktu chce przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Od od siebie radzimy, że nie ma potrzeby przekonywać kogoś, kto twierdzi inaczej.

Jednak z pełną świadomością możemy przyznać, że tatuaże mogą być seksowne. Wszelkie inne elementy takie jak: kształt, motyw, kolor czy wielkość pozostawiamy do własnej oceny. Dla każdego coś dobrego!

Tatuaże u kobiet

Jaką charakterystykę tatuaży możemy wyróżnić właśnie u kobiet? Płeć piękna zwykła rzadko sięgać po wzory kontrowersyjne z dużym ładunkiem emocjonalnym. W większości liczy się wzór, który będzie się kojarzyć z czymś artystycznym, łagodnym i lekkim. Z tego powodu dominują tatuaże małe, ulokowane w miejscach niezbyt widocznych. Ostatnio popularne stały się różnej maści kształty i figury, nachodzące na siebie we własnym obrębie.

Istnieją też odstępstwa od wcześniej wymienionych cech kobiecego tatuażu. Bywają Panie, które nie boją się manifestować pewnych przekazów poprzez tatuaże pokaźnych rozmiarów, w dość rzucających się w oczy miejscach. Każdy decyduje wedle swoich upodobań, ale nam wydaje się, że pokrycie tatuażami całego ciała znacznie ogranicza grono zainteresowanych facetów. Szczególnie, jeśli na myśli mamy twarz lub – ostatnio popularne – tatuowanie oczu.

W jakich miejscach są seksi?

Przygotowaliśmy listę miejsc, w których tatuaże u kobiet wyglądają najlepiej. Radzimy, aby nie traktować jej jako potocznie przyjęte normy, a najbardziej popularne strefy ciała do tatuażu.

1. Nadgarstek

Jedno z topowych miejsc. Charakteryzuje się dość widocznym miejscem, ale nie przykuwa uwagi w dużym stopniu. Dodatkowo w prosty sposób można go zakryć w miejscach, które nie są zbyt przychylne na wytatuowanych.

2. Plecy

Miejsce, które nie jest widoczne, a co za tym idzie, panuje tam dowolność co to wzorów, kształtów i wielkości. Dobrze wyeksponowany np. przez sukienkę lub bluzkę z odkrytymi ramionami, potrafi być niezwykle seksowny,

3. Szyja

Kolejne miejsce na ciele, które można w bardzo prosty sposób zakryć. Szczególnie polecany dla kobiet z długim włosami oraz fanek wertykalnych wzorów. Dla mężczyzn, którzy kochają drobne i zmysłowe tatuaże, raj na ziemi.

4. Za uchem

Bardzo częsty faworyt wśród mężczyzn. Dodatkowo bywa dyskretny, ale niezwykle pociągający. Co najważniejsze – ulokowany blisko kobiecej szyi, która bywa głównym elementem troski każdego faceta.

5. Na kostce

Również jeden z dyskretniejszych tatuaży. Bardzo często wybierany przez kobiety, co jest niezwykle dobrą wiadomością dla mężczyzn. Razem z wysokimi szpilkami tworzy seksowny i idealny duet.

Czy kobiece tatuaże są seksi?

Tak jak już wcześniej mówiliśmy – wszystko zależy od punktu widzenia. Dla jednych będą seksi, dla innych już mniej lub w ogóle. Czasem jednak warto się do nich przekonać, szczególnie, że swoim charakterem są zupełnie nieszkodliwe.

Jeśli jako facet chcesz poznać trendy, jakie zmieniały się w tatuowaniu, to sprawdź nasz wcześniejszy wpis. Jeśli sam posiadasz jakiś tatuaż, to pochwal się nim w komentarzu!


Sklep OZONEE
 

Odpowiedz