fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

„Shadow of Tomb Rider” to kolejna odsłona przygód słynnej pani archeolog – Lary Croft, ale trzecia dotycząca samych początków jej kariery. Premiera gry już za pasem, dokładnie za dwa dni, więc ciekawość fanów sięga zenitu. Czego możemy się spodziewać?

Premiera gry „The Shadow od Tomb Rider”

Wielki debiut gry „The Shadow of Tomb Rider” zapowiedziano na 14 września. Jednak użytkownicy, którzy wykupili specjalną edycję cyfrową zyskają do niej dostęp już dwa dni wcześniej, czyli 12 września. Trzecia odsłona przygód młodziutkiej i seksownej Lary Croft dostępna będzie dostępna w wersji pecetowej, a także na konsole Xbox One X oraz PlayStatnion 4.

„The Shadow of Tomb Rider” – najważniejsze informacje o grze

„The Shadow of Tomb Rider” to ostatnia część trylogii opowiadającej o początkach kariery Lary Croft i o tym, jak narodziła się jej legenda. Akcja gry rozpoczyna się tuż po wydarzeniach z poprzedniej części, czyli „The Rise of the Tomb Rider”. Tym razem pani Croft podróżuje po Ameryce Łacińskiej, eksploruje dżunglę oraz ruiny starożytnych świątyń Majów i Azteków. Słynna poszukiwaczka kontynuuje badania swego ojca, a jednocześnie mierzy się z tajemniczą organizacją zwaną Trójcą. Nie ma wątpliwości, że gra będzie dużo mroczniejsza od swej poprzedniczki. Nie zabraknie wartkiej akcji, łamigłówek oraz trudnych decyzji. Czekamy z niecierpliwością!

Chcesz odświeżyć sobie historię o Larze Croft? Obejrzyj film na podstawie gry.


 

Odpowiedz