fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Opis na Tinderze ma znaczenie. Jak, za jego pomocą, zwrócić na siebie uwagę płci przeciwnej? Nasz poradnik powinien rozwiać wszelkie wątpliwości! Oto 5 praktycznych wskazówek, które pomogą Ci stworzyć najlepsze bio na Tindera.

wyprzedaż do 70%

Tinder i opis – jak to zrobić dobrze?

Mogłoby się wydawać, że na Tinderze liczy się tylko wygląd, a największe powodzenie mają ci, którzy dobrze się prezentują. W związku z tym wielu facetów nie przykłada zbyt dużej wagi do opisu na Tinderze, bo i po co się rozpisywać, skoro zdjęcia mówią same za siebie. To wielki błąd, bo dobry opis pozwoli Ci naprawdę wyróżnić się z tłumu. Co w nim napisać?

1. Jak w szkole, czyli krótko, zwięźle i na temat

Dobry opis w bio wale nie musi być długi. Jeśli chcesz, by Twoje bio było czytelne i zwracało uwagę, opracuj je w formie listy. Może to być spis rzeczy, które lubisz lub których nigdy jeszcze nie robiłeś. Staraj się nie myśleć sztampowo. Zamiast pisać, że nigdy nie byłeś w USA, napisz, że nigdy nie czytałeś instrukcji obsługi pralki. Im bardziej randomowo, tym lepiej!

2. Ciekawsza wersja Ciebie

Żeby naprawdę wyróżnić się z Tinderowych tłumów, powinieneś być trochę ekscentryczny. Nie pisz o kwestiach uniwersalnych, takich jak praca, podróże czy spotkania z przyjaciółmi, bo o tym piszą prawie wszyscy. Każdy kiedyś gdzieś był, większość z nas gdzieś pracuje, jednym słowem – nuda. Zamiast powielać ten schemat, pomyśl o czymś, co faktycznie opisze to, kim jesteś. Masz jakieś dziwne zajawki, przyzwyczajenia? Lubisz frytki z majonezem, znasz cytaty z Pulp Fiction na pamięć? Napisz o tym!

3. Nie bądź taki sztywniutki

Mały żarcik potrafi zdziałać więcej niż myślisz. Kobiety lubią facetów z poczuciem humoru, a Marylin Monroe mawiała, że jeśli facet potrafi rozbawić kobietę, to może zrobić z nią wszystko. Nie traktuj swojego opisu zbyt poważnie, bo większość osób jest tam po to, by się rozerwać. Nie bój się żartować z samego siebie i po prostu baw się dobrze. Unikaj raczej żartowania z kobiet w samym opisie. Twoja przyszła partnerka lub kochanka raczej nie będzie zainteresowana nawiązaniem relacji z szowinistą.

Kobieta używająca tindera w nocy

4. Wady jako zalety

Opis wad i zalet to kolejna okazja, by wykazać się poczuciem humoru. Oczywiście powinny być to rzeczy jak najbardziej randomowe, obok których trudno będzie przejść obojętnie. Listę swoich wad przekuj w ukrytą listę zalet, na przykład: „robię tak dobre spaghetti, że znów zapomnisz o swojej diecie”.

5. Dusza inteligenta

Masz ulubiony film lub książkę? Dodaj do opisu cytat, który najbardziej do Ciebie przemawia lub w jakiś sposób Cię opisuje. Pewnie nie każda dziewczyna zrozumie o co chodzi, ale ta, której się to uda, będzie właśnie tą, której szukasz. W końcu lubicie te same książki i filmy, a to dobry temat na pierwszą rozmowę.

Opis na tinderze gotowy? Przygotuj się na pierwszy kontakt! Dowiedz się, jak rozmawiać z dziewczyną na Tinderze.


Sklep OZONEE
 

Odpowiedz