fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Faceci bardzo lubią, kiedy kobiety prezentują się seksownie. Dobrze dobrany ubiór wzbudza zachwyt i przyciąga uwagę nawet najbardziej wybrednych mężczyzn. Jak wygląda sprawa w przypadku ślepego podążania za trendami? Przyjrzyjmy się im bliżej i zweryfikujmy, czy każdy z nich musi być hot.

Nie wszystko złoto, co się świeci

Moda to sprawa dość kontrowersyjna. Dominujące trendy zaskakują, szokują, a nawet wprowadzają w zakłopotanie. Wynika to z faktu, że największe domy mody eksperymentują pod przykrywką kreacji nowych stylów. Co więcej, mimowolnie przenikają one do popularnych sieciówek, które starają się być zawsze na topie. W końcowym rezultacie zalewają nas rzeczy będące modne jedynie przez sezon.

W eksperymentowaniu z modą nie jest ważne żeby bacznie za nią podążać, ale by mieć własne wyczucie gustu i stylu. To właśnie ten fakt zostaje wyparty przez niezrozumiałe decyzje modowych guru i zastępowany odgórnym nakazem społecznej słuszności.

Okropna trójca – brzydkie trendy w kobiecej modzie

Usiądźcie wygodnie i przygotujcie się na listę rzeczy, które mimo bycia trendem całkowicie się do tego nie nadają.

1. Brwi w stylu „boy brows”

Dość nowy trend, który przybył do nas z Korei. Jak można się spodziewać, zgodnie z zasadą udziwnień Azji, jest on dość hardcorowy. Chłopięce brwi, za sprawą rozpromowania przez gwiazdy, wchodzą na salony Europy. Głównym argumentem zwolenniczek, jest powszechna opinia o ich prostym utrzymaniu i braku obowiązku regulacji włosków. W efekcie wygląda to trochę jak nieprzycięty krzak, który Pan Bóg chce złączyć, a człowiek mimo to go rozdziela.

2. Spodnie, których nie ma

Ostatnimi czasy jesteśmy świadkami rosnącego trendu dziur. Chociaż poprzednie zdanie zabrzmiało trochę dziwnie, to właśnie tak jest. Najróżniejsze kombinacje poszarpanych materiałów i dziur dominują kobiece garderoby i dostosowują się do rozmaitych stylów. Doszło już nawet do tego, że niekiedy całkowita ilość materiału, z którego wykonane są spodnie, to tylko 50% ich całkowitej powierzchni. Reszta to gołe ciało i kolana, bądź nawet odkryte pośladki.

Oczywiście, wśród mężczyzn znajdą się i zwolennicy tego typu jeansów. Postawcie się w roli faceta takiej kobiety – czy coś, co jest zarezerwowane dla Ciebie w sypialni, wszyscy mają zobaczyć i ocenić?

3. Buty-skarpety

Skarpeta jako but albo skarpeta na obcasie? Brzmi dziwnie, ale to prawda. Jakiś czas temu Kanye West wypuścił wysokie obuwie dla kobiet, które swoim wyglądem przypominają grubą wełnianą skarpetę. Buty rozeszły się dość szybko, bez względu na formę, jaką sobą reprezentują. Jakby tego było mało, na ulicach można spotkać Panie, które mają na nogach, jakby to ująć, sportowe wersje skarpet od innego, znanego projektanta. Nieco bardziej zaawansowani fani streetwearu będą wiedzieć, co mamy na myśli. Ten model jest jeszcze w miarę akceptowalny, ale zamieszczony poniżej twór budzi bardzo kontrowersyjne odczucia.

Na myśl przychodzi nam jedynie „Stańczyk” Jana Matejki. Prawda, że podobny?

Moda zmienną jest

Jak wiemy, o modzie i gustach się nie dyskutuje. Czasem jednak warto wziąć pod uwagę czynnik widza, który jest świadkiem modowych wpadek. Mimo że wiele kobiet zastanawia się, jak wyglądać seksownie, to odpowiedź na to pytanie jest banalna. Myślcie i oceniajcie w czym wyglądacie najlepiej oraz nie dajcie się ustalonym z góry wzorcom, co piękne, a co szpetne. Faceci wbrew powszechnej opinii nie są aż tak wybredni, więc dobrze skrojona sukienka wzbudzi większy zachwyt, niż najnowszy, najpiękniejszy i najpopularniejszy trend na świecie. Niech te anty-trendy 2017 będą przestrogą zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

Chcesz wiedzieć, w jakich ubraniach kobiety wyglądają najbardziej seksownie? Jeśli tak, to sprawdź nasz wcześniejszy wpis!


Sklep OZONEE
 

Odpowiedz