fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Chcesz tej jesieni poderwać dziewczynę lub oczarować kobietę w pracy? Płeć przeciwna śledzi trendy modowe prosto z wybiegów – dlatego warto, abyś także je znał i pokazał, że modowe trendy nie są Ci obce.

wyprzedaż do 70%

Trendy jesień-zima 2018

W tym sezonie jesień-zima 2018 projektanci powrócili do znanych już wzorów, kolorów i motywów; nie słabną nawiązania do lat 90. i 80, czyli krata, oversize, jaskrawe neonowe kolory i odwołania do stylu militarnego czy też wschodniego (slavs).

Styl spod bloku

Na wielu wybiegach można było zobaczyć modeli, którzy od stóp do głów ubrani byli właśnie w dresy. Kaptury na głowach to także nieodłączny element tego sezonu. Więcej o dresowych bluzach i stylizacjach znajdziesz w naszym poprzednim wpisie.

Szkocka, ale nie whisky

Domy mody mocno nawiązują do stylistyki lat 90. i dzięki temu, powrócił „szał” na wiecznie żywą kratę. Modele mieli na sobie kompletne stylizacje z tym motywem w różnych barwach. Trendami z lat 90. można inspirować się w bardzo luźny sposób, wystarczy kilka pozornie niepasujących od siebie elementów, np: oliwkowe spodnie, oversizeowa koszula w kratę plus do tego sneakersy i stylizacja gotowa!

Szkoła wojskowa

Bardzo silny trend na jesień i zimę 2018, czyli styl militarny. Projektanci łączyli stroje ze wzorem moro, kolorem khaki i ortalionowym materiałem. Puść wodze fantazji i zacznij eksperymentować!

Spodnie dresowe
T-shirt khaki
Zielona koszula w kratę

Sklep OZONEE
 

Odpowiedz