fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Chwilowy spadek nastroju może zdarzyć się każdemu. Co robić, gdy to Twoja dziewczyna ma gorszy dzień? Oto kilka sprawdzonych sposobów na to, jak poprawić humor dziewczynie!

Twoja dziewczyna ma wyraźnie kiepski humor, jest smutna albo podenerwowana? Zacznij od ustalenia przyczyn problemu. A te mogą być bardzo różne. Może Twoja partnerka pokłóciła się z przyjaciółką albo ma problemy w pracy lub w szkole. Może przytrafiło jej się coś przykrego, a może po prostu padła ofiarą jesiennej chandry.

Ustalenie źródła problemu pomoże Ci zdecydować, jakie dalsze kroki należy podjąć. Jeśli dobrze znasz swoją dziewczynę, pewnie masz już niejakie pojęcie o tym, co sprawia jej przyjemność i od razu wywołuje uśmiech na twarzy. Jeżeli nie, mamy dla Ciebie kilka niezawodnych metod na poprawienie humoru dziewczynie!

wyprzedaż do 70%

jak-poprawic-humor-dziewczynieJak poprawić humor dziewczynie? 6 niezawodnych sposobów

Kiedy Twoja dziewczyna ma zły humor, musisz działać szybko. Jeśli natychmiast podejmiesz właściwe kroki, jest duża szansa, że wyciągniesz ją z otchłani smutku i uratujesz cały wieczór. Jeśli natomiast nie zrobisz nic lub podejdziesz do sprawy niewłaściwe, możesz nawet oberwać rykoszetem. Szybko bowiem okaże się, że jesteś współwinny całej sytuacji, jakakolwiek by ona nie była. Co zatem robić? Oto niezawodne sposoby na to, jak pocieszyć dziewczynę!

1. Porozmawiaj i wysłuchaj

Niektórzy twierdzą, że kobietę trudno zrozumieć, zwłaszcza wtedy, gdy ma zły humor. Tymczasem, najlepszą metodą na jej zrozumienie i poprawę  nastroju jest zwykła rozmowa. Każda kobieta chce być wysłuchana, gdy doskwiera jej jakieś zmartwienie. Pozwól jej się wygadać, okaż prawdziwe zainteresowanie i pozwól ponarzekać, a sam zobaczysz, jak szybko poczuje się lepiej!

2. Przytulaj i pocieszaj

Twoja bliskość i wsparcie na pewno pomogą dziewczynie uspokoić się i zrelaksować. Jeśli widzisz, że jest smutna, po prostu przytul ją i powiedz, że zawsze może na Ciebie liczyć.

jak-poprawic-dziewczynie-humor-jak-porawic-humor-dziewczynie3. Kup jej jakiś drobiazg

Mały prezent to doskonały sposób na to, jak poprawić humor dziewczynie. Kobiety uwielbiają dostawiać prezenty i idziemy o zakład, że Twoja dziewczyna nie jest tu wyjątkiem. A co kupić? To wcale nie musi być nic kosztownego. Żaden pierścionek z brylantem nie będzie potrzebny. Wystarczy jakiś drobiazg, na przykład jej ulubione słodycze. Jeśli znasz ją choć trochę, na pewno sam wiesz najlepiej, co kupić.

Oczywiście możesz pójść o krok dalej i kupić jej coś, o czym marzy od dawna. Może to być, na przykład sukienka albo torebka czy coś z kosmetyków. My tę metodę odradzamy. Kupowanie ubrań dziewczynie na własną rękę to proszenie się o kłopoty. Jeśli chcesz okazać gest, lepiej zabierz ją na zakupy i pozwól, by sama wybrała sobie prezent.

4. Ugotuj coś dla niej

Jeśli zwykle to ona gotuje, zrób jej niespodziankę i sam przyrządź kolację dla Was obojga. Kup wino i coś słodkiego na deser, a jest szansa, że złe samopoczucie minie, jak ręką odjął. Tylko nie zapomnij potem pozmywać! Sterta brudnych naczyń mogłaby zachwiać świeżo odzyskanym humorem dziewczyny, a tego przecież chyba nie chcesz.

5. Zaproponuj wyjście na spacer lub do kina

Jak poprawić humor dziewczynie? Jeśli inne metod zawodzą, zaproponuj zmianę otoczenia. Zabierz ją na spacer, a potem do jej ulubionej kawiarni na kubek gorącej kawy lub czekolady. Możecie wybrać się też do kina albo do teatru, słowem gdziekolwiek, gdzie jej myśli oderwą się od dręczących problemów.

jak-pocieszyc-dziewczyne6. Zrób jej masaż i kąpiel

Nic tak nie rozluźnia, jak porządny masaż i kąpiel w wonnej pianie. To dobry sposób na zakończenie feralnego wieczoru. Po kolacji przygotuj jej kąpiel, a gdy wyjdzie z piany, zaproponuj masaż.

Jak pocieszyć dziewczynę przez SMS?

Jak poprawić humor dziewczynie, gdy nie możesz jej zobaczyć, przytulić ani nigdzie zabrać? Pocieszanie dziewczyny przez SMS albo Internet jest trudniejsze, ale jak najbardziej wykonalne. W takiej sytuacji równie ważna jest rozmowa i wysłuchanie tego, co partnerka ma do powiedzenia. Niech wygada Ci się ze wszystkiego, co ją gryzie, a Ty okaż jej wsparcie i chęć pomocy. W ciągu dnia wyślij jej kilka wiadomości, aby wiedziała, że myślisz o niej. Napisz, że zawsze może na Ciebie liczyć. Dla kobiet to bardzo ważne.


Sklep OZONEE
 

Odpowiedz