fbpx Skip to main content

Quebonafide w błyskawicznym tempie podbił świat polskiego hip-hopu, wprowadzając do niego zupełnie nowy styl. Dziś pokażemy wam, jak odtworzyć stylizację z „Gangesu”, czyli hitu, którym zyskał największą popularność.

Stylówka na rapie – jak ubiera się Quebonafide?

Quebonafide znany jest z dość oryginalnego stylu, przynajmniej patrząc na polską scenę hip-hopową. Jego wygląd przypomina zdecydowanie styl artystów zachodnich, ale w innym wydaniu, niż robi to na przykład Tede. Choć Quebo może szokować ostatnio swoimi rzucającymi się w oczy, zielonymi włosami, to zdaje się być wierny klasycznym kanonom casualu i streetwearu. Lubuje się w luźnych ciuchach, często utrzymanych w czarno-białej kolorystyce.

wyprzedaż do 70%

Ubierz się jak Quebonafide – nasza propozycja stylizacji

Przygotowaliśmy dla Ciebie propozycję stylizacji, dzięki której będziesz mógł naprawdę poczuć klimat nowej płyty Quebonafide. To stylówka, która idealnie nada się na co dzień, a która jest przy tym również bardzo wygodna. Proponujemy Ci lubiany przez Quebo (a już zwłaszcza w „Gangesie”) styl all black: luźne joggery w parze z dłuższym longsleevem i do tego gwóźdź programu, czyli obszerna bluza z szerokim kapturem – klasyk wśród miłośników hip-hopu.

A jeśli autotune to nie Twoja bajka, to odsyłamy do naszego artykułu, w którym dowiesz się jak ubrać się w stylu Popka.

Ubierz się jak Quebo - odtwarzamy po swojemu stylizację z Gangesu
ATHLETIC 858 SPODNIE MĘSKIE CZARNE 79,99 ZŁ
J.STYLE 2040 BLUZA MĘSKA CZARNA 69,99 ZŁ
J.STYLE 2088 LONGSLEEVE MĘSKI CZARNY 19,99 ZŁ

Sklep OZONEE
 
OZONEE

Author OZONEE

More posts by OZONEE

Leave a Reply