fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

W okresie jesienno zimowym najważniejszą rzeczą jest to, by zapewnić sobie komfort i ciepło. Czasami jednak pogoda bywa zdradliwa i w Twojej niezawodnej, zimowej kurtce do zadań specjalnych może być jednak trochę za gorąco. Przedstawiamy niezawodny patent na zimę, czyli ubiór na cebulkę.

Warstwy, czyli najlepszy sposób na zimę

Zima zbliża się wielkimi krokami, ale czasem wciąż ciężko wyczuć jak się ubrać. Zdarza się, że rano wychodzimy na mróz, ale popołudniu trzeba się już zastanawiać co zdjąć, by się nie zgrzać. Dlatego słabym pomysłem jest zakładanie grubej kurtki na przewiewny longsleeve. Lepiej ubrać się warstwowo, by nieprzewidywalna pogoda nie miała na nas mocnych.

Ubiór na cebulkę – nasz propozycja

Nasza warstwowa stylizacja zapewni Ci dobry styl, ale też przede wszystkim komfort i ciepło. Bazą dla tej stylówki będzie przylegający t-shirt, na który będziemy nakładać resztę „cebulki”. Na wierzch sprawdzi się sweter, najlepiej zapinany, by łatwiej było go zdjąć gdy wejdziemy do pomieszczenia. Na wierzch zarzuć obszerną kurtkę, która zapewni Ci odpowiedni komfort. Pozostają Ci jeszcze czapka i szalik i możesz ruszać w drogę!

A jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o ubiorze na cebulkę, to sprawdź nasz poradnik ubioru warstwowego dla początkujących.

ubiór na cebulkę

Sklep OZONEE
 

Dołącz do dyskusji 2 komentarze

  • Bartek pisze:

    Lubię zimę z jednego powodu – wszyscy ubierają się na cebulkę i wyglądają tak samo bambaryłkowato 🙂 Oczywiście ubranie się z klasą i żeby było ciepło jest możliwe, ale jak wiadomo, pogoda rządzi się swoimi zasadami 😀

     

Odpowiedz