fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

co ubrać na jesienny jogging

Wiadomo, ruch to zdrowie… tylko trudniej się do aktywności zmusić, gdy termometr pokazuje pięć stopni. Jeśli jednak należysz do tych niestrudzonych sportowców, którym niestraszna surowa jesień, to warto, byś wiedział co ubrać, by nie nabawić się zapalenia płuc. Zatem jak się ubrać na jesienne bieganie?

Dobierz odpowiednio ciepłe ciuchy

Często bywa tak, że sugerując się niską temperaturą, na jesienny jogging ubieramy się co najmniej jak na wyjazd w Alpy. To oczywiście błąd, w końcu ćwiczymy fizycznie i nie chcemy się zbytnio zgrzać, bo to najprostsza droga do choroby. Najlepiej, żebyś ubrał się „warstwowo”.

Zamiast jednej bardzo ciepłej rzeczy, załóż na siebie kilka lżejszych, żeby móc ewentualnie coś zdjąć.  Pamiętaj też o czapce – przyda się, gdy na zewnątrz zrobi się naprawdę mroźno i uchroni Cię przed przeziębieniem.

Co ubrać na jesienny jogging – zestaw obowiązkowy

Najważniejszą rzeczą podczas uprawiania sportu jest to, abyś czuł się swobodnie. Ale kto powiedział, że nie możesz przy tym dobrze wyglądać? My postawiliśmy na modne w tym sezonie joggery, idealne do biegania.

Pod spód wystarczy zwykły t-shirt, a na wierzch polecamy ciepłą bluzę z kapturem zakładaną przez głowę. Dzięki niej niestraszne Ci będą nawet największe przymrozki. Do tego załóż wygodne, sznurowane półbuty i możesz wyjść jesieni naprzeciw!

Jeśli mimo przygotowanej stylówki, masz wątpliwości, polecamy Ci wpis o tym, jak znaleźć motywację do ćwiczeń.
Sklep OZONEE
 

Odpowiedz