fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Co ubrać na narty

Sezon narciarski uważamy za rozpoczęty. Wyjazd w góry zaplanowany? Sprzęt przygotowany? Spodnie, kurtki narciarskie i gogle są? To świetnie! Musisz jednak pamiętać, że nie samymi nartami czy deską człowiek żyje. Dobrze spakować do plecaka również kilka zestawów, dzięki którym będziesz błyszczeć nie tylko na stoku, ale i w schronisku czy pubie pod wyciągiem.

Stok, narty bądź deska snowboardowa – to rzeczy, które tygrysy lubią najbardziej. By zjazd ze stoku cieszył jeszcze bardziej, dobrze zakończyć go w jakiejś pobliskiej knajpie. Jednak i tam trzeba odpowiednio wyglądać. Od czego zacząć ogarnianie stylówki?

Zimowy zestaw na stok i nie tylko

1. Dzisiaj stawiamy na wyrazistość. By nie zginąć nikomu z oczu w śnieżnej scenerii, warto wybrać oryginalną kamizelkę (o tym, jak ją nosić, przeczytasz w naszym wcześniejszym wpisie). Kamizelka – najlepiej z kapturem! – to zawsze wygodna opcja, która doskonale sprawdza się zimą przy aktywności fizycznej. Ciuch w sam raz na wyjazd.

2. Jej uzupełnieniem niech będzie ciepła bluza dresowa z modnym printem. Z jednej strony luźno, wygodnie, a z drugiej wyjątkowo modnie.

3. Skoro mowa o wygodzie, nie znajdziesz lepszych spodni niż joggery. Dają pełną swobodę ruchu i idealnie sprawdzą się w tej sytuacji.

4. Nie zapominamy o obuwiu, w tym przypadku sneakersach. W końcu nie wejdziesz do knajpy w butach narciarskich. Nie ma co męczyć stóp i nadwyrężać swojej dopracowanej stylówki.

5. Na koniec dodatki i zimowa klasyka, czyli szalik, czapka i rękawiczki – nie żebyśmy bawili się w Twoją babcię, ale takie rzeczy naprawdę warto mieć zimą. W końcu nie chcesz spędzić większości wypadu w łóżku z gorączką!


Sklep OZONEE
 

Odpowiedz