fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

pomysły na zimową randkę

Większość zimowych randek odbywa się w knajpach i kawiarniach, ale niezapomniane spotkania mogą być wtedy, gdy oboje rzucicie się w śnieg. Warto wtedy zadbać o odpowiednie ubranie.

Zima to kapryśna pora roku – czasem denerwuje, zwłaszcza gdy zamiast białego krajobrazu, widzimy tylko szarawą pluchę. Ale momentami bywa przepiękna. Na tyle, że nawet mimo mrozu, aż chce się wyjść z mieszkania i usłyszeć skrzypienie śniegu pod butami. Co wtedy robić, jakie pomysły na zimową randkę są najlepsze?

Pomysły na zimową randkę

Najprostsze sposoby są najlepsze. Wystarczy wybrać się do parku na spacer (może znajdzie się w nim górka, z której można zjechać na sankach?), rzucać się śnieżkami albo ulepić bałwana. Zresztą samo miasto w zimie może wyglądać uroczo, wystarczy wybrać się do centrum.

Niezawodne jest też lodowisko (o tym, jak się ubrać na łyżwy, pisaliśmy ostatnio). Dla początkujących randkowiczów to okazja, by złapać partnerkę za rękę i razem z nią poślizgać się na lodzie. A szukającym czegoś oryginalnego polecamy ZOO. Tak, ogrody zoologiczne są otwarte nawet zimą. Widok spacerującego po śniegu wielbłąda na długo pozostanie w pamięci.

Niezbędnik stylu w plenerze

Ważny jest i styl, i wygoda. Jeśli ma to być aktywna randka, warto założyć czarne joggery, które gwarantują swobodę ruchu. Jest zimno, więc na pewno przyda się ciepła bluza z kapturem i kurtka z futerkiem (tak przy okazji, kurtki z futrzanym kołnierzem to teraz prawdziwy hit, o czym zresztą wspominaliśmy we wcześniejszym wpisie). Tak właśnie wygląda modny facet, któremu nie straszne jest nawet największe zimno.

A buty? Możesz spróbować czerwieni – przyciągnie uwagę, a w dodatku wysoka cholewka zakryje Ci kostki i zadba o ciepło. W takiej stylówce spokojnie możesz ruszać na zimowe podboje.


 

Odpowiedz