fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Co ubrać na wszystkich świętych

Jedno z ważniejszych polskich świąt oczywiście wymaga odświętnej stylizacji. Co ubrać tego dnia, by nie narazić się na gniewne spojrzenia starszego pokolenia, ale też nie czuć się przebranym?

Z pewnością słyszeliście o joggingu, shoppingu czy clubbingu. Ale grobbing? Tak określana jest nowa „moda”, wedle której 1. listopada polskie cmentarze zamieniają się w wiejskie jarmarki. Uliczni sprzedawcy oferujący balony z helem, obwarzanki i kiełbaski z grilla, a do tego swoista rewia mody. Nie nam to oceniać. Zamiast tego przychodzimy z pomocą i radzimy, co ubrać w ten jesienny, lecz mroźny dzień.

Co ubrać 1. listopada?

Z pewnością zastanawiasz się, co ubrać na Wszystkich Świętych. Nie chcesz przecież wyglądać jak jeden z tych, którzy traktują ten dzień jako okazję do zaprezentowania rodzinie nowej garderoby, ale też wiesz, że powinieneś postawić na ciuchy, których nie wybierasz na co dzień. Z tego powodu niewskazany będzie wygodny dres czy sportowa bluza. Trzeba wypośrodkować elegancję z adekwatnością do pogody. W końcu nie chcesz zamarznąć na cmentarzu.

Umiarkowana elegancja

Na co więc postawić? Najlepszym wyborem będzie koszula. By nie było zbyt formalnie, najlepiej wybrać wzorzysty materiał. My jesteśmy za kratką. Do tego ciemne, klasyczne jeansy i jednobarwne sneakersy, które dopełnią tę wyważoną stylizację. Pamiętaj, że to już listopad, więc może powiać chłodem. Dlatego konieczna będzie ciepła kurtka. Proponujemy czarną skórę z modnym kapturem, który doda charakteru całemu zestawowi. Tak ubrany pokażesz, że masz nie tylko wyczucie stylu, ale i klasę.
Sklep OZONEE
 

Odpowiedz