fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

ubrania z naszywkami

Naszywki, czyli wielki hit naszego dzieciństwa, to obecnie gorący trend. Kiedyś zakrywały dziurę w spodniach na kolanie, dzisiaj stały się modnym detalem, który pozwala się wyróżnić. Sprawdź, jak nosić ubrania z naszywkami.

Niezwykłe lata 90. dumnie powróciły i ponownie zagościły na wielkim ekranie, w muzycznych hitach, a także w modzie. Detal, który najbardziej kojarzy się z tamtym okresem, to łata w postaci kolorowej naszywki, która dzisiaj spełnia nieco inną rolę niż opisywane przez nas stylowe łaty na koszulach.

Jak nosić naszywki?

Kolorowe naszywki są świetnym dodatkiem urozmaicającym garderobę. Dzięki nim pokazujesz swój własny, niepowtarzalny styl, zamiłowania czy poglądy. Obecnie możesz samemu naszyć naszywkę na ulubiony T-shirt, torbę czy tenisówki lub kupić gotowe ubrania z taką aplikacją. Naszywki świetnie wyglądają na bluzach, jeansowych ubraniach, a nawet butach.

Modne ubrania z naszywkami

Przy komponowaniu zestawów z naszywkami w roli głównej, pamiętaj by nie przesadzić z ilością kolorowych aplikacji. Maksymalnie wybierz dwa ubrania, które będą zawierały modne łaty. Przykładowo wybierz bluzę z naszywką, do tego jednolity podkoszulek, modne jeansy i trampki, które ewentualnie również mogą posiadać designerski dodatek.

Ciekawy, jakie inne trendy z lat 90. są teraz hitem? Przeczytajcie nasz wcześniejszy wpis!

zobacz w sklepie


 

Dołącz do dyskusji 3 komentarze

Odpowiedz