fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Rafał Maślak

Ostatnio rozpoczęliśmy nowy cykl poradników, dzięki którym dowiecie się, jakie zestawy kolorystyczne najlepiej podkreślą tęczówkę oczu. Przerobiliśmy już zieleń. Dzisiaj na tapecie brązowe oczy.

Czy wiecie, że właściwe połączenia kolorystyczne są w stanie wyeksponować barwę tęczówki? Jak wskazują niektóre badania czy ankiety przeprowadzone wśród przedstawicielek płci pięknej, to właśnie na męskie oczy zwracają one w pierwszej kolejności uwagę. Jeśli chcecie, by już żadna kobieta się nie oparła Waszemu spojrzeniu, przetestujcie nasze propozycje! 🙂

Orzechowe, brązowe, piwne czy czarne?

Jak zwał tak zwał. Jeśli którekolwiek z powyższych określeń pasuje do barwy Waszej tęczówki, pewnie czekacie na wyjaśnienie zagadki. Jakie ubrania pasują do brązowych oczu? Zacznijmy od początku. Posiadacze takiej tęczówki zwykle wyróżniają się ciemniejszą karnacją. Warto więc ją podkreślić wyrazistymi kolorami. Idealne będą barwy o podobnym do oczu odcieniu, czyli ciemne beże, brązy i czerń. Równie dobrze sprawdzi się głęboka czerwień i inne energetyczne kolory, takie jak pomarańcz.

Najlepsza stylówka dla posiadacza piwnych oczu

Idąc tym tropem, wszystkim brązowookim facetom proponujemy casualowy zestaw wpisujący się w najnowsze trendy. By podkreślić swoje ciemne oko, wskoczcie w karmelowe spodnie typu joggers wzbogaconymi o kontrastujące przeszycia. Sam kolor polecamy nie tylko właścicielom brązowych oczu. O tym, w jaki sposób i z czym nosić ciuchy w kolorze karmelowym, dowiecie się z wcześniejszego artykułu. Wracając do naszej dzisiejszej stylówki, dorzućcie do niej biały-shirt, który podkreśli nie tylko tęczówkę, ale i Waszą karnację. Nie zapominajcie, że to już jesień. Zarzućcie więc na siebie także lekką puchówkę.
Sklep OZONEE
 

Dołącz do dyskusji 2 komentarze

Odpowiedz