fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Day full of emotions with my friends

Podobno faceci nigdy nie dorosną. Czas wykorzystać to stwierdzenie na naszą korzyść – jako dużym dzieciom, 1. czerwca należy się nam prezent, i to nie jeden!

.
Jak już ustaliliśmy, facet do końca swych dni pozostanie dużym (biorąc pod uwagę gabaryty, czasem nawet bardzo dużym) chłopcem. Z tego też powodu nie istnieje taki moment, w którym powinien przestać celebrować Dzień Dziecka (no chyba, że sam będzie miał już na swoim koncie gromadkę dzieciaków – wtedy pozostaje mu co najwyżej Dzień Ojca). Jak mawiają mądrzy ludzie, każdy powód do świętowania jest dobry. Co proponujemy Wam na tę szczególną okazję?

.
Atrakcje dla każdego (dużego) dziecka

.
Żadne święto nie obędzie się bez tortu i szampana. Jako że dawno wyszliśmy już z podstawówki, zamiast truskawkowego ciasta polecamy wielką pizzę bądź burgera giganta w asyście zmrożonego browara. Wolicie spędzić ten dzień bardziej aktywnie?

.
Polecamy zorganizowanie turnieju w fifę, cs’a bądź inną ulubioną grę. Jeśli od wirtualnej rozrywki bardziej doceniacie „tu i teraz”, wybierzcie się z kumplami na paintballa, strzelnicę (opcja dla naprawdę dużych chłopców) lub na gokarty. Po info dotyczące właściwego ubioru na tor gokartowy odsyłamy do wcześniejszego wpisu.

.
„Świąteczna” stylizacja

.
Tak wyjątkowa okazja jak Dzień Dziecka wymaga odpowiedniej stylówki. Nieważne gdzie pójdziecie i co zrobicie, wybierzcie kolorowy tank top z printem, w którym bez względu na metrykę, znowu poczujecie się jak beztroski dzieciak. Do kompletu jeansowe spodnie i koszula, by przypadkiem w pubie nikt nie musiał Was pytać o dowód 🙂 .

Sklep OZONEE
 

Odpowiedz