fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

dzień kobiet Ozonee

8 marca to dzień, w którym warto być właścicielem kwiaciarni z zyskami rzędu „miliony monet”. Jeśli ta opcja nie przejdzie, postaw na bycie „idealnym facetem”, którego starania szybko zostaną docenione i odwzajemnione (nie żebym był tak interesowny… :)).

Łatwo mówić, trudniej zrobić. W tym przypadku to stwierdzenie mija się z prawdą. Poniżej krótkie know-how, czyli co robi, co mówi i jak wygląda facet idealny, który sam w sobie jest doskonałym prezentem na Dzień Kobiet.

Stylówka i prezent na miarę prawdziwego gentlemana

Czasy PRL-u dawno minęły, a wraz z nimi prezenty typu rajstopy i garstka biało-czerwonych goździków. Dzisiaj liczy się oryginalność i trafienie w gust partnerki. Pamiętaj jednak, że nawet jeśli ona namiętnie ogląda losy perfekcyjnej pani domu czy pojedynki kucharzy na noże, sprezentowanie jej nowego typu odkurzacza bądź wyciskarki do soków, nie będzie dobrym pomysłem. Co zatem w zamian?

Kwiaty, kino, restauracja – co wybierzesz dla swojej kobiety?

Kwiaty są zawsze dobrym rozwiązaniem. Dobrze jednak, by były dodatkiem, a nie prezentem samym w sobie. W komplecie niech będą bilety do kina, a nawet teatru (Twoja luba z pewnością doceni Twoje poświęcenie :p), zarezerwowany stolik w modnej restauracji czy voucher na zabieg spa. Niech w ten dzień dziewczyna poczuje się rozpieszczana, a dajemy słowo, że później to Tobie będzie jak przysłowiowemu pączkowi w maśle.

Skoro prezent już jest, zachowanie godne faceta z klasą też, warto dopasować do tego outfit. Najlepiej sprawdzą się klasyczne ciemne chinosy i koszula. Niech panna wie, że Dzień Kobiet to i dla Ciebie szczególna okazja. By nie było zbyt sztywno, dorzuć do tego pasujący kolorem longlseeve i komplementuj, adoruj i rozpieszczaj. Aha, byłbym zapomniał! Pamiętaj, że to święto nie tylko Twojej dziewczyny, ale i mamy, babci, a nawet tej znienawidzonej sąsiadki spod 6-tki.  Drobny upominek czy miły gest na pewno nie zaszkodzi.
Najlepsze życzenia dla wspaniałych Pań od Ozonee

Jeśli czyta to jakaś przedstawicielka płci pięknej, to w imieniu swoim i wszystkich facetów życzymy Wam bukietu kwiatów nie tylko od święta, opiekuńczych i mądrych facetów wokół, spełnienia i radości każdego dnia!!

I pamiętajcie:
This is a man’s world.
But it would be nothing without a woman or a girl.


Sklep OZONEE
 

Odpowiedz